про політику та економіку
      
зробити стартовою
ГОЛОВНА  |  НОВИНИ |  НАГОЛОС |  СТАТТІ |  ОГЛЯД ПРЕСИ |  ЧАТ |  БЛОГИ |  ІНФОРМАЦІЙНІ БАЗИ  |  КУЛЬТУРА  |  ТУРИЗМ  |  KAVA.LVIV.UA

СТАТТІ (АРХІВ)

Юрій Павленко: кар`єра «із лазні - в князі»

...У 2000-му році в житті Юрія Павленка настав зоряний час - він одружився з дочкою "головного банщика" Віктора Ющенка. Тоді Віктор Андрійович іще не забороняв лазні, тож із кар`єрою у зятя-щасливчика, майбутнього міністра, все склалося якнайкраще...

З’їзди молодіжного крила партії «Народний союз Наша Україна» відбуваються в атмосфері, звичній для комсомольських зібрань – півтори тисячі делегатів, бурхливі оплески, спів гімнів, почесна президія і одностайні голосування з кон`юнктурних питань. Не дивно, що на одному з таких з`їздів помаранчовий комсомол так само одностайно ухвалив єдино можливе рішення: обрати головою "координаційного комітету зі створення" МСНУ (так зветься новоутворене об’єднання) наймолодшого представника адмінресурсу - міністра молоді і спорту Юрія Павленка.

Видно, що молодші «несуни», як і личить прихильникам Ющенка, глибоко шанують старших - якщо ті заманюють до себе в керівники президента, то молодим нічого не залишається, як випросити собі хоча б міністра. А оскільки пов`язаний із молоддю за віком, спеціалізацією мністерства та партквитком лише один, то вибору й не залишається. Отже, кого ж призначено навчати юних ющенківців розумного, доброго, вічного?

Перше, що впадає у вічі – блискавична кар’єра Юрія Павленка. Про такий фантастичний злет молоді однопартійці Юрія Олексійовича можуть лише мріяти: у 22 роки – ще студент, у неповні 30 – міністр. Чудовий приклад для амбітної молоді, небайдужої до власної кар’єри - конкурувати з Павленком у цій сфері може хіба що міністр транспорту Бондар.

Обрання його на «партійну» посаду було цілком логічним. Хай там що говорять про «неадмінресурсність посади», однак профільний міністр має можливість стежити за належним спрямуванням бюджетних коштів на підтримку різноманітних молодіжних програм, ініціатив громадських організацій. Очевидно, під час передвиборної кампанії цих ініціатив буде чимало.

Та найголовнішим є те, що Юрій Павленко, за твердженнями експертів та ЗМІ, входить до числа «оточення» Віктора Ющенка – людей, які можуть у будь-який час зайти до Президента та впливають на його рішення. А рецепти цієї частини кар`єри дещо відрізняються від загальновизнаних.


Молодий, перспективний…

Ще в 19 років Юрій Павленко став депутатом – Харківської районної у місті Києві ради. Але стати депутатом райради в Києві у 1994 році було набагато легше, ніж зараз.

У 23 роки Павленко очолює ВАТ «Євро віжн плюс». Надавало це підприємство рекламні та представницькі послуги. Згодом Юрій пробував свої сили в якості телевізійного ведучого, арт-продюсера, безуспішно балотувався до Верховної Ради у 1998 році. На цей же період припадає інший проект, в якому брав участь Павленко – Українська спілка молодих депутатів.

Паралельно Юрій продовжував навчання – на історичному факультеті КНУ, а згодом – в Академії державного управління при Президенті України. Цікаво, що, отримавши диплом магістра останнього вузу, Павленко став і магістром державного управління Університету Північного Лондона – не склавши у британській столиці жодного іспиту. Однак підстави цілком законні – випускники Академії отримують такі дипломи відповідно до укладеної угоди.Наш вибір – Леонід Кучма. Поки що

Проекти Юрія Павленка 90-х років не були надто помітними. Першою вдалою персональною ідеєю стала Молодіжна партія України, установчий з’їзд якої відбувся у квітні 1999 року. Партію створили вчасно - напередодні президентських виборів подібні структури користувалися неабияким попитом. За місяць партія під проводом Павленка ухвалює рішення про підтримку на президентських виборах Кучми з таким формулюванням: «Реформаційні ініціативи та активна політична діяльність нинішнього Президента України Леоніда Кучми позначили початок дійсних позитивних перетворень в українському суспільстві». МПУ стала працювати в структурах політичного об’єднання «Наш вибір – Леонід Кучма» і внесла свою частку до перемоги кучмізму.

Однак зустріч, яка відбулася в Києві 2000 року, докорінно змінила як особисте життя Юрія Павленка, так і його політичну кар’єру.

Зять «головного банщика»

У 2000 році майбутній міністр, лідер дрібної партії одружується з Юлією Євсєєвою – молодою випускницею одного з американських університетів. Згодом, в інтерв’ю тижневику «Дзеркалу тижня», Юлія Павленко так згадувала про своє знайомство з чоловіком: «Я чотири роки навчалася в Америці. А коли повернулася, багато чого з того, що відбувалося навколо, не могла зрозуміти. Все так змінилося. Саме тоді нас із Юрою познайомила його двоюрідна сестра Марія Бурмака. Перше наше побачення відбулося біля Золотих Воріт. Я налаштувалася на дружбу. Та, як виявилося пізніше, вже після першої нашої зустрічі Юра вирішив, що я стану йому дружиною».

Вибір Юрія виявився вдалим. Батько молодої нареченої – Віктор Євсєєв – очолював фізкультурно-оздоровчий комплекс Національного Банку України. Це вже в 2005 році, ставши президентом, Віктор Ющенко заборонив чиновникам «відвідувати лазні». А в бутність свою головою НБУ Віктор Андрійович в оздоровчі заклади вклав частинку своєї душі і суттєво підтримав матеріально. Комплекс містив тренажерні зали, басейни, сауни, криті корти – все, що необхідно для активного відпочинку ділових людей. Якість обслуговування теж була на найвищому рівні. Тож не дивно, що директор комплексу – Віктор Євсєєв – користувався особливою довірою шефа. Довірою настільки високою, що під час свого головування в Уряді Віктор Ющенко призначив головного «банщика» НБУ радником Прем’єр-міністра України.

Звісно, це давало непогані стартові перспективи для кар’єри молодого зятя пана Євсєєва. До того ж, Юрія Павленка об’єднував із майбутнім Президентом і концептуальний для останнього різновид духовного зв’язку. Хрещеною матір’ю його доньки стала Катерина Чумаченко. Прикметно, що іншою хрещеною цієї ж дитини стала... Людмила Кучма.


Високий старт

Після цього Юрій Павленко, який став, таким чином, кумом дружини президента, не міг не зробити кар’єри в оточенні Віктора Ющенка. У січні 2002 року його партія стає одним із засновників блоку «Наша Україна». Юрій потрапляє до «прохідної» частини списку НУ і стає народним депутатом. У цей час не забував Юрій Павленко і про своє кумівство з родиною Леоніда Кучми. Він був одним з небагатьох депутатів-«нашоукраїнців» (поряд із Петром Порошенком, Євгеном Червоненком і Романом Зваричем), які мали регулярні контакти з Президентом. Іноді, як-от під час розгляду питання щодо відправки військ в Ірак, Юрію Павленку доводилося активно відстоювати позицію Кучми під час внутрішньофракційних дискусій.

Під час кампанії 2004 року Павленку, очевидно, як уродженцю регіону, довірили очолювати Донецький регіональний штаб Віктора Ющенка. До речі, під час роботи на виборах сталася неприємна історія – водія Юрія Павленка зупинила недружня донецька державтоінспекція, а в нього не виявилося довіреності на керування автомобілем. Історія потрапила в пресу, однак такого резонансу, як нещодавній скандал із сином Віктора Ющенка Андрієм, не набула.

Після успішних президентських виборів для Юрія Павленка настає «зоряний час». Він став наймолодшим у новому уряді міністром – очолив «профільне» міністерство сім’ї та молоді, до якого приєднали ще й Держкомспорт. Посада уособила в собі всі основні чесноти Юрія Олексійовича - «молодий член сім`ї директора спорткомплексу». Відсутність особливих результатів за півроку роботи не завадила йому втримати міністерський портфель і в уряді Юрія Єханурова.

Тесть Юрія Павленка Віктор Євсєєв теж пішов «на підвищення» – став заступником керівника сумнозвісної ДУСі (Державного управління справами): не сумнівайтеся, лазні та сауни в структурі Управління теж є. До того ж, пан Євсєєв іще має навіть шанс трохи побути народним депутатом. Адже свого часу Віктор Ющенко включив його до списку «Нашої України» на, здавалося б, непрохідне 101 місце. Після того, як низка депутатів-сумісників склали свої повноваження – залишилося зовсім небагато, всього 2 позиції.


Незважаючи на незрозумілі виборчі перспективи Народного Союзу та організаційну невизначеність молодіжного крила цієї партії, в подальших кар’єрних перспективах Юрія Павленка можна не сумніватися. Адже Віктор Ющенко «своїх» не забуває. А «нашоукраїнська» молодь матиме ближчим часом гідного наставника, який своїм прикладом зможе навчити молодих політиків, як зробити успішну політичну кар’єру.

Василь Лемко, Інтернет-Репортер, 09.11.2005 13:11:50

Українська банерна мережа

ЦІКАВИНКИ:

ВАШІ ВІДЗИВИ


Grubyj, 2005-12-06 21:10:56
Odne tishyt" molodym zavzhdy u nas doroha ;)...
Layer, 2005-11-24 00:58:40
Заказушка? :) Молодой професионал, жабка...
Розумію, 2005-11-22 11:01:30
Шкода хлопця! Одруження за для карьєри...і ніякого особистого життя...сумно...
Не-відьма, 2005-11-10 12:00:53
Помиляєтесь, 777, бо не від студентської лави, а ще з пелюшок, всмоктуючи з молоком матері...
777, 2005-11-09 17:58:30
Напевно парився ще з студентської лави
Залишити відгук
Автор
E-mail
Повідомлення

НОВИНА ГОДИНИ

  Любомир Буняк виграв апеляційний суд у справі свого поновлення на посаді міського голови Львова »»  

Чи знаєте Ви, що...

… ящик горілки вже другий день утримує в заложниках сім’ю з Левандівки »»

ЛЬВІВСЬКІ НОВИНИ

  Нардеп Давимука став членом ВО «Батьківщина»  »»  
  Холдинг «ТКС» домовився з СК «Універсальна» про надання послуг комплексного страхування  »»  
  Судове засідання у справі по замаху на Федишина перенесли через хворобу представника прокуратури  »»  
  Львівські рокери зібрали п'ять мішків іграшок для потребуючих дітей Львова на день Св. Миколая  »»  
  У Львові картину Сурикова купили за 100 гривень  »»  

НОВИНИ УКРАЇНИ

  "Регіони" скаржаться на тиск Балоги і погрожують "публічними діями" »»  
  Януковичі обіцяють реанімувати Раду у четвер »»  
  Ющенко розповів, на чому "клеяться" політичні союзи »»  
  Україна почала "піарити" свій сніг на EuroNews і NGC »»  
  Метрополітен просить не їздити в ньому без крайньої потреби »»  

РЕЙТИНГ СТАТТЕЙ

  Святкові феєрверки фірми "Гелікон" »»  
  Танцювальна іконізація Юлі Тимошенко »»  
  Львівським ментам подарували нові санчата »»  
  В облраду завезли новий пісочок (ціни найнижчі в регіоні) »»  
  Прорубати Україну в Європу »»  

ІНФОБАЗИ

  Персоналії»»  
  Групи підприємств»»  
  Підприємства»»  

БЛОГИ

 

Роман Рак
Привіт пузатий.
 
 
Олег Немчінов
Про конституційну реформу, або нова конструкція українського ровера
+ усі блоги
 

СПЕЦПРОЕКТИ

  14-й Форум Видавців (2007)»»  
  Вибори 2007 на Львівщині»»  
  Євро-2012 у Львові»»  
  Все про львівських VIPів»»  

ВАШІ ВІДЗИВИ

Якби знав, що є таке вакантне місце - обов'язково би взяв участь у конкурсі. Маю досвід роботи в КМ »»
Ви собі гавкайте, а я порахую грошики! »»
Федорчук, який другого разу не проголосував разом з Деньковичем - його родич!!! Якесь дивне несприйн »»
Приїхали чужі козаки подерибанили львівські простори, обікрали львівську громаду і поїхали собі. А п »»
не треба вірити офіційній версії... того, котрого вбили, взагалі на цьому місці не мало бути. він пі »»
                Новости Дня деревообробний портал
        Написати листа:       Дизайн: А. Черкашин
Rambler's Top100
© VGOLOS.COM.UA. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.
Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Передрук, копіювання, а також відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "PRESSTIME.COM.UA",
ЗАБОРОНЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, лише з .