All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Головна

Стрічка останніх статтей

Борговий прапор Львівської ОДА

Наближається чергова річниця Дня незалежності України. Президент Ющенко запровадив чудову традицію відзначення цього свята урочистим підняттям Державного прапора.

Ревізія пам'яті

Не встигла країна оговтатись від початку освітніх реформ, як на іншому фронті її очікують не менш приголомшливі зміни. Про це свідчать інтерв'ю та коментарі нового голови Інституту національної пам'яті Валерія Солдатенка.

З комсомольців у бізнесмени

Партія «Сильна Україна» оголосила праймеріз серед представників Львівської обласної організації партії. Щоправда, наразі не зовсім зрозуміло, що буде з результатами голосування.

Röyksopp, of Montreal

Пенсіонерний дух блукає над планетою даруючи натхнення молодим та зеленим.

Співочий Буняк

Скільки ще прихованих талантів готують мери наших міст?

Куйбіда розсердився на непорядних конкурентів

Колишній міністр уряду Тимошенко, двічі мер Львова Василь Куйбіда звинуватив старшого оперуповноваженого головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ майора Олександра Слатвінського.

Рудименти імперіалістичної термінології

Усім сьогодні відомо про посилення натиску польських кресових організацій проти українського національно-визвольного руху і нинішніх громадсько-політичних організацій, що стоять на позиціях створення сильної економічно і політично незалежної України.

Михайло Сендак: Я буду активно підтримувати і пропагувати за політику президента, за Партію регіонів

Михайло Сендак – голова Дрогобоцької РДА, депутат Львівської обласної ради

Antony & Johnsons, Max Richter  

Ностальгійне очікування майбутнього жовтня та ще більш майбутньої весни від згаданих творчих одиниць.

Реорганізацію Горбаля оскаржили в суді

Нещодавнє розпорядження львівського губернатора щодо зміни структури облдержадміністрації викликало хвилю обурення серед чиновників, бо у зв‘язку із реорганізацією і ліквідацією окремих управлінь частина з них залишиться без роботи.
 1   2   3   4   5   Вперед >