Поновлення: 08.07.2004 - 17:19
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

Вітання, панове! Вибори розпочинаються вже....

правда, вона в інших районах трохи зменшилася,...

Не працює пошук. Прошу вжити заходів

Не подивуюся якщо завтра всі проблеми у Писарчука...

пан Гудима краще б у свій виборчий округ...

реклама


Найкращі фотографії

Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

Піар

Стартова сторінка львів'ян

 

    ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ - Війна за "Магнус"


Сторінки:   1    2    архів

Тема
qaz
Автор , 05.05.2004 - 19:41

Війна за “Магнус” триває
Ситуація зі зміною керівництва “Магнусу” дивує новими подробицями. Вчора “Газета” з’ясувала два важливі моменти.
Максим Камінецький, "Львівська газета", 16 березня 2004 року , 16.03.2004 - 14:51

"Магнус": крапка чи три?
На початку березня набуло чинності рішення Господарського суду міста Києва, який фактично відхилив претензії польських інвесторів на контрольний пакет Львівського центрального універмагу. За його рішенням, загальні збори, які переобрали керівництво "Магнуса", визнано законними. Після того, як кілька судів заборонило польським співвласникам Єжи Коніку та Ярославу Новацькому виступати від імені універмагу, а три районні прокуратури міста Львова відмовили інвесторам у провадженні справи проти нового керівництва ЦУМу, київський суд нібито поставив крапку в тяганині. Проте сам Юрій Кавецький -- новообраний директор "Магнуса" -- вважає, що для універмагу це лише початок.
Олег Заліщицький, "Поступ", 16 березня 2004 року , 16.03.2004 - 14:38

Кучма не втручатиметься в конфлікт довкола „Магнуса”, доки його не вивчить Верховний суд
ЛЬВІВ, 26 ЛЮТОГО, КОНТЕКСТ-МЕДІА. — Президент України Леонід Кучма не втручатиметься у вирішення конфліктної ситуації довкола розташованого у Львові торговельного центру „Магнус”, яка уже набрала міждержавного значення, доки її не вивчить Верховний суд України.
КОНТЕКСТ-МЕДІА , 04.03.2004 - 11:54

“Магнус”: війни не буде
Вся ця історія навколо львівського центрального універмагу все далі нагадує польські сосиски: вони мають смак приправи, якою їх поливають. Тепер колишні власники “Магнуса” додали так багато гірчиці, що репортери скаженіють лише від назви універмагу. Стільки істерики з приводу ображених поляків Львів не пам’ятає напевне з 19 року минулого століття. Тепер “Львівська газета” пише в унісон польським газетам часів листопадового чину: “інакше як бандитським наїздом це не назвеш. Разом з нами ображають усіх, хто вкладає гроші в українську економіку. Ми будемо радити усім, щоб не брали за партнерів українців”. І що? Коли для такого бізнесу, який провадять теперішні інвестори, -- то воно, певно, й на краще. Якось вже самі... Але чи справді йдеться про бізнес, а не про щось інше? Самі поляки зробили все, аби внутрішній корпоративний конфлікт зобразити як політичний наїзд українців на поляків. Єжи Конік (не без участі львівської чесної преси) творить новий польський міф про героїв-поляків та бандитів-українців. І вже ображені інвестори, захищаючи вже не свою, а національну честь, розмахують шаблею, б’ються з акціонерами, яких надурили.
Василь Лоза , 04.03.2004 - 11:53

СПОНСОР ФУТБОЛЬНОГО КЛУБУ «КАРПАТИ» СУДИТЬСЯ ЗА «МАГНУС»
Починає вимальовуватися цікава картина, хто є серед акціонерів львівського торгового центру «Магнус». 12 лютого в Господарському суді Львівської області відбулося судове засідання (головував заступник голови суду) за позовами двох юридичних осіб, акціонерів «Магнусу» — спільного українсько-англійського підприємства «Західна нафтова група» (м.Луцьк, Волинська область) та товариства «Континіум трест компані» (м.Луцьк, Волинська область) — про визнання недійсними зборів акціонерів 22 січня (було обрано нове керівництво «Магнусу» на чолі з Ю.Кавецьким). Ці волинські структури пов'язують з діяльністю народного депутата України, почесного президента футбольного клубу «Карпати» Петра Димінського. У телефонній розмові з «СП» вчора, 18 лютого, П.Димінський зазначив, що «колись працював з цими фірмами по нафтопереробному підприємству «Галичина», але зараз ні». «Єдине, що можу сказати, що вони є спонсорами ФК «Карпати». На запитання «СП», чи пан Димінський є власником акцій «Магнусу», прозвучала відповідь «ні». Ще дві юридичні особи — товариство «Континіум трастінвест», та ТзОВ «Континіум Укрресурс», які зареєстровані також за адресою у Луцьку, подали аналогічні позови до суду. Але суддя їх відхилив. Разом усі четверо юридичних осіб, як зазначив «СП» 17 лютого новообраний голова спостережної ради товариства «Центральний універмаг» Василь Гафтонюк, володіють 100 акціями універмагу. Загалом статутний фонд товариства сягає 1 077 тисяч акцій. Вищезгадані 4 юридичні особи придбали акції торік у грудні.
Ірина Цицак, Суботня пошта, 19.03.2004 , 04.03.2004 - 11:52

Черговий напад на "Магнус"
У п'ятницю після обіду на офіс торгового центру "Магнус" було здійснено напад. Про це кореспондента "Ратуші" повідомила в.о. генерального директора ЗАТ "Львівський центральний універмаг" Ірина Гриців.
Наталка ПОНУРКЕВИЧ, Ратуша, 24-25.02.2004, №17 , 25.02.2004 - 14:10

У «Магнусі» влаштували «маски-шоу» , "Високий замок", 23.02.2004
У п’ятницю, 20 лютого, конфлікт навколо ЗАТ “Львівський центральний універмаг, торговий дім “Магнус” набув несподіваного продовження. О 17.10 на перший поверх універмагу увійшли близько 16 осіб, озброєних фінками, ножами і кийками. Про це повідомила у розмові з кореспондентом “Високого Замку” генеральний директор універмагу Ірина Гриців.
Юлія ЛІЩЕНКО , 23.02.2004 - 14:36

Боротьба за "Магнус" триває , Ратуша, 03-02-2004
Роздмухування скандалу навколо "Магнуса" голова спостережної ради ЗАТ "Центральний універмаг" Василь Гафтонюк вважає піар-ходом "старої" дирекції ЗАТ "Центральний універмаг". Про це він повідомив учора на зустрічі журналістів із новим керівництвом ЗАТ.
Наталка ПОНУРКЕВИЧ , 23.02.2004 - 14:23

Ю.Кавецький просить консула Генконсульства Польщі у Львові М.Узембло об’єктивно поставитися до інциденту у Львівському ЦУМі
ЛЬВІВ, 9 ЛЮТОГО, КОНТЕКСТ-МЕДІА. — Юрій Кавецький, який рішенням Броварського місцевого суду Києва призначений новим генеральним директором ЗАТ „Львівський центральний універмаг”, звернувся до керівника торгово-економічного відділу Генерального консульства РП у Львові, консула Міхала Узембло з проханням уважно і неупереджено поставитися до проблеми Львівського ЦУМу.
КОНТЕКСТ-МЕДІА , 23.02.2004 - 14:18

Сторінки:   1    2    архів

  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.