Поновлення: 11.01.2005 - 16:08
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС Зробити Домашньою сторінкою  Додати в Вибране
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

Тарасе,Вас ввели в оману.Підписати його зобов"язав ...

Ірині. А щодо того, чи всі прагнуть влади ...

Зубрівському: інформую, що Куйбіда підписав ...

Ірино!Справа не в Сендакові, а в принципі. ...

Журналісту - як це політика не бабська справа. ...

рекламаНайкращі фотографії

Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

БукІнфо

Піар

Стартова сторінка львів'ян 

    НОВИНИ


Сторінки:   1    2    3    4    5    архів

Фракція „НУ” у Львівській облраді не планує ініціювати висунення голови облради Михайла Сендака на посаду голови Львівської ОДА
Фракція „Наша Україна” у Львівській обласній раді не планує ініціювати висунення голови облради Михайла Сендака на посаду голови Львівської ОДА.
Про це повідомив сьогодні на прес-конференції керівник фракції „Наша Україна” у Львівській обласній раді Олег Канівець.
„Фракція не планує виносити на сесію питання про висування Сендака на посаду голови ОДА”, ― сказав він
При цьому Олег Канівець зазначив, що людина з тими якостями, які притаманні Михайлу Сендаку може здійснити ті перетворення, які потребує сьогодні Львівщина. На його думку, критерієм у визначенні голови Львівської ОДА має бути кадрова політика. Олег Канівець переконаний, що Михайло Сендак в разі його призначення на посаду голови ОДА не приведе з собою старі кадри, не буде призначати кадри самостійно і не буде погоджувати їх призначення із „олігархом, з яким його пов’язують”.
Олег Канівець також наголосив на тому, що кандидатура голови облдержадміністрації повинна бути узгоджена з облрадою.
Водночас він назвав неетичним обговорювати посаду голови ОДА до інавгурації Віктора Ющенка, оскільки саме він буде його призначати.
11.01.2005 - 18:08

Фарбовані лиси в оранжевих жупанах
10 січня депутати Львівської обласної ради з групи „Соціальна справедливість” Ярослав Курило та Володимир Кісельов написали заяви на вступ до фракції Народної аграрної партії України.
Про це повідомив „Вголосу” член фракції „Наша Україна” у Львівській облраді Роман Дідусь.
Роман Дідусь назвав їх серед тих політиків, які „перефарбувалися і оділи оранжеві жупани”.
У Львівській обласній раді існують фракції „Наша Україна” (34 депутати), НАПУ (22 депутати) та група „Соціальна справедливість” (10 депутатів). Загалом в облраді.
11.01.2005 - 18:06

Який же депутат Львівської облради не хоче судитися з Барнацьким?
Ряд депутатів Львівської обласної ради готові подати до суду на головного консультанта комітету ВРУ з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Павла Барнацького про захист честі гідності і ділової репутації.
Про це повідомив сьогодні на прес-конференції член фракції „Наша Україна” у Львівській обласній раді Роман Гайдучок, коментуючи нещодавні заяви Павла Барнацького.
Роман Гайдучок також спростував звинувачення Павла Барнацького у продажності деяких депутатів з „Нашої України”, які за словами Барнацького, готові це засвідчити. За словами Романа Гайдучка, названі депутати відкинули ці звинувачення і висловили готовність подати на нього до суду.
На думку Романа Гайдучка, поява у Львові Барнацького є замовленням, яке „виконують певні люди з середовища переможців з тим, щоб добратися до влади”. За словами Романа Гайдучка, у березні минулого року Павло Барнацький теж приїжджав на Львівщину без погодження з головою комітету ВРУ Стретовича. „Ця поїздка не лише не була погоджена з головою комітету, а взагалі йшла всупереч роботі і лінії комітету”, ― наголосив він. Роман Гайдучок схильний вважати, що цього разу така ж ситуація.
Він також поінформував, що фракція „Наша Україна” в облраді звернеться до голови комітету ВРУ з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Володимира Стретовича та голови Партії захисників вітчизни Юрія Кармазіна з тим, щоб вони пояснили мету приїзду Барнацького у Львів.
11.01.2005 - 17:19

Юлії Тимошенко може бути спокійна - фракція „Наша Україна” у Львівській облраді не буде відкликати звернення про підтримку її кандидатури на посаду прем’єра
Фракція „Наша Україна” у Львівській обласній раді не буде відкликати звернення про підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра України.
Про це повідомив сьогодні на прес-конференції керівник фракції Олег Канівець, коментуючи інформацію про те, що фракція планує відкликати звернення Львівської облради про підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на посаду прем’єра.
За його словами, вчора відбулося засідання фракції „Наша Україна” в облраді, на якому було прийнято рішення про підтримку звернення облради.
„На засіданні фракції всі депутати висловилися, що треба підтримати рішення обласної ради стосовно підтримки Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра”, ― зазначив він.
Появу інформації в деяких ЗМІ про те, що фракція планує відкликати звернення Львівської облради про підтримку кандидатури Тимошенко Олег Канівець назвав „замовленою провокацією”.
Як повідомляв "Вголос", 31 грудня 2004 року Львівська облрада звернулася до Віктора Ющенка із пропозицією призначити на посаду прем’єр-міністра лідера БЮТ Юлію Тимошенко.
11.01.2005 - 17:09

Політологіст з львівської облради вважає, що прем'єр Єхануров приведе з собою призабутих людей
Керівник фракції „Наша Україна” у Львівській обласній раді Олег Канівець озвучив 3 стратегії формування влади в Україні та в області.
По це він розповів сьогодні на прес-конференції.
Олег Канівець зазначив, що такі стратегії були сформульовані раніше політологами.
Всі стратегії Олег Канівець прив’язав до кандидатур на посаду прем’єр-міністра, зокрема, Петра Порошенка, Юлії Тимошенко та Юрія Єханурова.
Перша стратегія (Петро Порошенко - прем’єр) – це стратегія стримування, означає, що виконавча влада мала б наповнитися новими людьми, але лише на одну третину. Тоді б, за словами Олега Канівця, залишалася стара бюрократична система. „Тобто стара система. Це модель 91 року”, ― зазначив він.
Друга стратегія (Юлія Тимошенко – прем’єр) стратегія випереджаючої перемоги, тобто радикальна зміна кадрів. На думку Олега Канівця, саме Юлія Тимошенко могла б втілити ідею „кардинально міняти людей у владі”.
Третя стратегія (Юрій Єхануров – прем’єр) - ручне управління перемоги. За словами Олега Канівця, цю стратегію може втілити людина незаангажована в політичне середовище така як Юрій Єхануров. Ця людина, на його думку, приведе у владу теж нових людей, але які будуть швидше призабуті особистості.
За словами Олега Канівця, якщо спроектувати це на Львівщину, то по першій стратегії головою ОДА міг би бути Петро Олійник, по другій – Михайло Сендак, по третій – Василь Куйбіда.
11.01.2005 - 17:06

Львівська обласна організація УНП закликає деяких мещканців області позбутися голів
Львівська обласна організація УНП ініціює відставку селищного голови Брюхович, голови Пустомитівської райради та міського голови Винник. Про це йдеться у заяві проводу ЛОО УНП.
„Провід ЛОО УНП закликає мешканців Брюхович розпочати процес розпуску Брюховицької селищної ради та усунення з посади селищного голови Івана Сала, а також мешканців Пустомитівського району – до розпуску Пустомитівської районної ради на чолі з Василем Надворним. Провід УНП також вважає доцільною відставку міського голови Винник Сергія Уварова за факти незаконної приватизації та будівництва в парковій зоні Винник”, – сказано у заяві ЛОО УНП.
Провід Львівської обласної організації Української Народної Партії закликає мешканців області, зокрема всіх активних учасників коаліції „Сила народу” „самостійно, не чекаючи на формування нової виконавчої влади, розпочати процес очищення органів місцевого самоврядування від корупції”. ― сказано у заяві.
ЛОО УНП зазначає, що селищний голова Брюхович Іван Сало напівтаємно зібрав сесію селищної ради, яка відхилила протест прокурора, щодо незаконного виділення 20 га заповідних лісів під приватну забудову.
Сесія Пустомитівської районної ради під головуванням Василя Надворного відхилила протест прокуратури, щодо незаконного виділення землі площею 60 га у Пасіках-Зубрицьких.
Міський голова Винник Сергій Уваров, як стверджується у заяві, незаконно приватизував земельні ділянки та дозволив будівництво в парковій зоні Винник.
11.01.2005 - 14:40

Фракція „Наша Україна” Львівської міської ради застерегла львів’ян від підтримки депутатів, які свого часу зрадили їх вибір
Фракція „Наша Україна” Львівської міської ради застерегла львів’ян від підтримки депутатів, які свого часу зрадили їх вибір. Про це йдеться у зверненні фракції Блоку Віктора Ющенка „Наша Україна” у Львівській міській раді до львів’ян. оприлюдненому на сьогоднішньому засіданні Львівської міської ради.
„Мова йде про депутатів, які за своїм свідомим вибором опинилися в таборі, що обслуговував провладний режим. Особливо прикро за наших колег, які були обрані Вами, шановні виборці, як висуванці блоку Віктора Ющенка „Наша Україна", а згодом, зрадивши Ваш вибір, перейшли у проесдеківську групу „Наш Львів" або її сателіт - групу „Разом"”, ― йдеться у зверненні.
У заяві зазначено, що частина із цих депутатів ймовірно претендуватиме на керівні посади у місті чи на повторне обрання в ограни місцевого самоврядування.
„Сьогодні, вдягнувши помаранчеві кольори, ці люди захочуть претендувати на керівні посади, чи роль народних обранців на наступних виборах”, ― сказано у зверненні.
Фракція „Наша Україна” Львівської міської ради запевняє львів’ян, що і надалі працюватиме на інтереси громади.
„Зі свого боку ми запевняємо Вас, громаду міста Львова, що й надалі в своїй роботі керуватимемося інтересами міста і його громади”. ― сказано у зверненні.
Фракція Блоку Віктора Ющенка „Наша Україна” включає партійні групи НРУ, УНП, „Наша Україна”, КУН та ХДС. Загалом у Львівській міськраді 90 депутатів.
11.01.2005 - 12:37

Мирослава Хом’яка звільнено з посади голови ДПА у Львівській області
Сьогодні голова ДПА України Федір Ярошенко підписав наказ про звільнення Мирослава Хом’яка з посади голови ДПА у Львівській області. Про це „Контекст-медіа” повідомили у прес-службі ДПА України.
Мирослав Хом’як написав заяву, в якій він просить звільнити його із займаної посади за власним бажанням. Ця заява і стала підставою для звільнення, ― зазначили у прес-службі.
Як повідомляло агентство, Мирослав Хом’як перебував у відпустці до 6 січня.
21-23 грудня 2004 року Комітет підприємців Львівщини та ГК „Пора” провели блокування податкової Львівщини з вимогою звільнити Мирослава Хом’яка з посади голови ДПА у Львівській області.
23 грудня голова ДПА України призначив Станіслава Коваленка, який є першим заступником голови ДПА у Львівській області, виконуючим обов’язки голови ДПА у Львівській області на час відпустки Мирослава Хом’яка. Станіслав Коваленко продовжує виконувати обов’язки голови ДПА у Львівській області і надалі, ― повідомили у прес-службі.
Мирослава Хом’яка було призначено на посаду голови ДПА у Львівській області 30 січня 2004 року.
10.01.2005 - 18:07

Віктор Ющенко повернувся на відпочинок до Тисовця
Кандидат в президенти Віктор Ющенко 9 січня повернувся на відпочинок на гірськолижний курорт Тисовець. Про це „Вголосу” стало відомо із джерел, наближених до Віктора Ющенка.
Скільки часу перебуватиме Віктор Ющенко цього разу у Тисовці, наразі не відомо.
Проте джерело зазначило, що напевно не довго.
Як повідомляло агентство, Віктор Ющенко прибув до Тисовеця 3 січня. Планувалося, що він разом із родиною святкуватиме у Тисовці Різдво. Проте 6 січня Ющенко покинув Тисовець і, за деякими даними, виїхав до Швейцарії.
Тисовець – гірськолижний курорт у Львівській області.
У Швейцарії не колядують.
10.01.2005 - 15:31

Серед семи загиблих в Іраку українських миротворців троє - родом із Західної України
Серед 7 загиблих в Іраку українських миротворців 3 - родом із Західної України. Про це повідомили „Вголосу” у прес-центрі Західного оперативного командування.
Командир 72-го окремого механізованого батальйону, підполковник Олег Матіжев родом із Ковеля Волинської області. Проходив службу у місті Болгороді, Південне оперативне командування.
Командир інженерно-саперного взводу капітан Юрій Заграй родом з міста Хмельницького Хмельницької області. Проходив службу у місті Болгороді, Південне оперативне командування.
Санітарний інструктор 1-ї механізованої роти старший сержант Віра Петрик родом із Старосамбірського району Львівської області. Виховувала двох дітей. Служила у Житомирі. Батьки проживають у Старосамбірському районі.
Також серед семи поранених українських миротворців один львів’янин ― діловод відділення логістики сержант Микола Шевяков, який проходив службу у Військовому інституті НУ „Львівська політехніка”.
Як повідомив прес-центр Міністерства оборони, 9 січня неподалік міста Ес-Сувейра в Іраку під час знешкодження боєприпасів стався вибух, внаслідок якого семеро українських військовослужбовців загинули, ще сім отримали поранення різних ступенів важкості. 10 січня один із поранених військовослужбовців помер у лікарні.
10.01.2005 - 14:00

Сторінки:   1    2    3    4    5    архів

  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.