Поновлення: 21.03.2005 - 16:35
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС Зробити Домашньою сторінкою  Додати в Вибране
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

Хто ж так віддано захищає нашу чесну владу? ...

Так само, як "гайка" "МГ", бо пішла вкотре ...

От Вакарчука не треба рухати - не маєте нічо ...

Шановний, я не критикую статтю, я критикую ...

Кожен судить сам по собі. І все ж, представники ...

рекламаНайкращі фотографії

Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

БукІнфо

Піар

Стартова сторінка львів'ян 

    ВІДЗИВИ

JLF 21.03.2005 - 14:46
Голова Львівської ОДА здурив кореспондента газети "День"?

до **     2005-03-21 - 12:38:47
Хто ж так віддано захищає нашу чесну владу? Є речі, які не потребують доведення, які кожному з нас очевидні. Доведіть у суді існування Бога, представте докази. Кожен з нас знає, що чиновники не живуть на одну зарплату. Бо на неї вижити просто неможливо. Я, наприклад, не нереалізоване мудило. Я молода, успішна людина. Мені просто неприємно чути брехню з уст людини, яка перед Президентом і нами клялась у чесності, яка отримала благословення в Церкві. Олійник уже більше місяця порушує закон і поєднує дві посади. І це після того, як його про це просив Президент. Мені, зрештою, байдуже, на які гроші він живе, і скільки доплачує своїм підлеглим. Найприкріше усвідовлювати те, що влада НЕ ЗМІНИЛАСЬ. Змінились лише обличчя. А до влади прийшли невдахи.

**     2005-03-21 - 10:58:22
Шановний, я не критикую статтю, я критикую Вас. У статті, якраз все нормально. А у Вас голослівність. Це перше. Друге, Ющенко у справі Гонгадзе не назвав жодного прізвища, тому нічия репутація не постраждала, тому, Конституцію він не порушував. Третє, ЗМІ не мають право, а повинні критикувати владу, але лише за допомогою фактів, а не власних домислів чи нереалізованих дитячих фантазій. Автор статті докази наводить. А щодо Ваших очивидних фактів, то ви не навели жодного. Розмірковування про розмір зарплат це не факт корупції, а лише ваш висновок про її, нібито, неминучість. Що ж якщо владу критикуватимуть такі мудили як Ви, то вона буде вічною.

Від *** до **     2005-03-21 - 10:41:36
Кожен судить сам по собі. І все ж, представники ЗМІ мають право критикувати, чи якщо вони критикують, то вони недобиті, малороси і т.д. А щодо презумпції невинності, по-перше є очевидні факти, а по-друге, якщо сам Президент, якщо має такі переконання, дозволяє собі порушувати цю презумпцію щодо справи Гонгадзе, то він теж хохол? І ще, якщо хтось з відвідувачів критикує владу, то це не означає, що він не любить України, а радше навпаки. А щодо змісту статті, то мова якраз іде про фактичні речі, а не про домисли.

**     2005-03-21 - 10:16:25
Я не намагаюсь бути вихованим, оскільки з такими мудилами, можна говорити лише на зрозумулій їм мові. І хочу Вас розчарувати, я не Іванка Попович. А щодо того незначного, на Вашу думку, розміру зарплати і віповідних висновків про корупцію то в нашому законодавстві існує Презумпція невинуватості. Зловіть Олійника чи Іванку на хабарі, доведіть в суді, от тоді ви буде праві і я погоджуся з Вами. А так це лише комплекси постійно незадоволиного собою, своєю країною і народом, малороса чи хохла (вибирайте самі).

До ** від *     2005-03-21 - 10:03:03
Критин недобитий -- це звичайно дуже виховано. Сам (сама) якраз і полила брудом іншу людину. І чим ти не самозакохане, закомпексоване мудило. Доказів треба? Ти піди спитай в Олійника як він на 2 штуки в місяць живе. Чи вистачає йому цих грошей на дорогі парфуми, костюмчики, мешти, на утримання сімї та все інше? В мене більша зарплата, тільки мені на це все її зовсім не вистачає. З таким же запитання звернись до його прес-секретаря, в якого зарплата -- 450 грн. Будеш мати докази

***     2005-03-21 - 09:44:15
** - це мабуть Іванка. Тепер зрозуміло, хто в обговоренні про її особистість, всіх хто про неї погано сказав називала - самозакоханими, закомплексованими мудаками. Ну правильно, тепер владу, і прес-секретаря зокрема, критикувати не можна.

**     2005-03-21 - 09:35:34
Сумніви є. Оскільки крім голослівних Ваших заяв ніяких більше доказів. Це як у анекдоті про доньку-повію у одного жида, який доньки насправді немав, але відмазуватись після подібного звинувачення треба було довго. Автор матеріали хоч якийсь факт навів, а Ви шановний дописувач просто слюною бризкаєте. Все більше перконуюсь, що у Львові з кожним роком зростає кількість самозакоханих, закомплексованих мудаків, які окрім поливати інших буродом нічого іншого не вміють, з кожним днем лише збільшується. Подивись на себе в зеркало - критин недобитий.

*     2005-03-21 - 08:03:10
А в когось ше є сумніви, що до влади в області дорвались ниці, нікчемні, бездарні, хтиві потвори. Хтось може сумнівається, що "руки які не крали", доплачують своїм заступникам, прес-секретарю ше більше, ніж давали попередні губернатори. Та, щедра в нас нова влада, шо тут скажеш...

 
Ім`я *

E-mail

Повідомлення *


  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.