Поновлення: 12.03.2005 - 16:43
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС Зробити Домашньою сторінкою  Додати в Вибране
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

Важко зрозуміти на що ви сподівалися. Складається ...

Так-так, нова влада дійсно просто жахлива. ...

Справа у точу, що Батенко просто типовий ...

мені видається що батенківщина-це проституція ...

Ви просто не поінформовані, якщо вважаєте, ...

рекламаНайкращі фотографії

Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

БукІнфо

Піар

Стартова сторінка львів'ян 

    ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ - Президентські вибори


Нові обличчя. А чин новий?
Нині вже стало вигідно бути патріотом і вся патріотична піна шумує зверху мілко розлитим морем неповноцінности. Євген Сверстюк

Сталося. За такий короткий час – такі великі події і зміни, до яких инші народи йдуть століттями. Це ж треба настільки принизити людську гідність, щоб так вибухнути на захист своїх прав і свобод... І перемогти. Стало очевидним, що всесильними є громадяни “разом”, а влада може впасти: вона не всесильна.

Насправді не партії, а громадяни, студентська молодь повстали супроти ганебної поведінки влади і на їх плечах прийшли до високих крісел нові люди. А чи вдасться їм змінити свої дії на максимально відкриті, чесні?

Представники Педагогічного товариства ім. Г.Ващенка, Союзу українок, асоціації громадських організацій “Взаємодія” звернулись до заступника голови ЛОДА п. Т. Батенка. Сподівалися, що нас почують і станемо в пригоді. Йшлося про відсутність інформації від влади, про принципи здійснення своїх повноважень, про взаємодію з громадськими організаціями, про формування довіри як до влади, так і громадських організацій. Було погоджено провести громадські слухання, на яких претенденти на посаду начальника управління освіти та науки представили би свої бачення реформування галузі у разі призначення. Та слухання замінено на обговорення недоліків в освіті та науці і звіту начальника обласного управління “про успіхи та досягнення”.
Таким чином, стосунки між громадськими організаціями та державними службовцями й надалі не налаштовані на взаємини і співпрацю, ще жива авторитарна модель поведінки влади. Відкритість, прозорість, чесність, громадська думка і контроль за діяльністю органів місцевої влади громадськістю – задекларовані слова Віктором Ющенком “на майдані” – не стали ділом. Бракує віри, довір’я, правди. Відчувається відсутність кадрової політики і висококваліфікованих професіоналів. І не було можливости виплекати їх у громадських організаціях. Визначальним у процесі відбору кадрів на керівні посади є належність до певних партій і міра участі в акціях “на майдані”. Та патріотів багато, а професіоналів мовчазного обов’язку і високої відповідальности – катма. Може не там і не так шукаємо? Адже так багато галасливих, що словами “патріот”, “майдан”, “партія” маніпулюють задля власного інтересу, кар’єрного зростання. Політикум ніколи не відчував соціальної значимости громадського сектору. У такий спосіб формується непривабливий імідж нової влади. Невже “силу народу” згадають лише під час виборчої кампанії - 2006. Але ми змінилися. Все можна замінити, бо “замало бути – ще й треба статись”.
Ірина Кравчук, Асоціація ГО “Взаємодія” , 12.03.2005 - 17:40
( 1 )
  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.