Поновлення: 21.07.2004 - 17:20
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

Зміна ПРП назви на „Нашу Україну” не була...

Tak napyshit kudy zertvuvaty koshty na pamiatnyk...

ПРПісти - молодці. Існування декількох партій...

Дивною є реакція керівництва НРУ та УНП на...

Щоби там не казали про Парубчака, але принаймні...

реклама


Найкращі фотографії

Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

Піар

Стартова сторінка львів'ян

 

    ОГЛЯД ПРЕСИ


Моніторинг львівської преси 07.07.2004
Поступ
postup.brama.com
„Сподівані фаворити”. Ростислав Коваль. — Голова комітету ВР з питань свободи слова протестує проти агітації за українських кандидатів в іноземних ЗМІ.
„Депутати йдуть у відпустки”. Вікторія Прихід. — Депутати готуються до канікул. Завтра вони востаннє перед відпустками зберуться у сесійній залі, а вже нині дають оцінку своїй роботі за минулий рік.
„Референдум через суди”. Оля Ігнатова. — Ініціативна група, яка виступає за дострокове припинення повноважень міського голови Львова попри всі перешкоди, здаватися не планує.
„З’явилася перша четвірка”. Роман Рак. — Центральна виборча комісія зареєструвала чотирьох перших кандидатів на найголовнішу посаду в державі.
„Чи посадять Юлію Тимошенко?” Розмовляли Геннадій Шипунов та Ростислав Коваль. — Пряма лінія з членом парламентського Комітету з питань правової політики Сергієм Соболєвим.
„Мороз бачить себе у другому турі”. Р.К. — Олександр Мороз впевнений, що восени цього року він потрапить до другого туру президентських виборів.
„Труба спотикання”. Юлія Куринкіна. — Віктор Янукович заявив, що „нафтопровід „Одеса-Броди” використовуватиметься в режимі, економічно вигідному для України”.
„Хліб дешевшим не буде”. Оксана Бойко. — Від першого липня не зняте обмеження на рентабельність для пекарських підприємств.

Львівська газета
http://www.gazeta.lviv.ua
„Заробітчани — теж виборці”. Богдан Юрочко. — У Львові вибори президента намагатимуться визнати недійсними.
„Референдум триває. Але не в судах”. Ольга Ілюк. — Розпорядженням міського голови Любомира Буняка про скасування реєстрації ініціативної групи з проведення референдуму не поставило крапки у цій справі.
„Що ж ми доброго зробли?” Марічка Ільїна. — Львівська міська рада підбила підсумки роботи за 2003-2004 роки.
„Реєстрові”. Валентина Люля. — Учора зареєстрували перших кандидатів на посаду президента.
„Депутати знову перейнялися майбутнім Кучми”. Т.Д. — Депутати Верховної Ради Валерій Пустовойтенко, Сергій Бондарчук і Сергій Бичков пропонують парламенту врегулювати надання правових, соціальних та інших гарантій президентові, який припинив виконання своїх повноважень, повідомили „Українські новини”.

Високий Замок
http://www.wz.lviv.ua
„Центрвиборчком зареєстрував перших кандидатів”. Інна Пукіш. — Учора ЦВК прийняла рішення про реєстрацію кандидатом у президенти Віктора Ющенка, Олександра Мороза, Віктора Януковича та Олександра Ржавського.
„За Любомира Буняка візьмуться восени”. Олександра Харченко. — „Ми доб’ємося, щоб підписи за відставку Любомира Буняка прийняли законним чином, — заявив на прес-конференції голова ініціативної групи з проведення референдуму за відставку міського голови Львова Стефан Козак.
„Київ знову наступив на нафтові граблі”. Інна Пукіш. — Україна ризикує не лише втратити контрольнад стратегічно важливим нафтогоном, а й зіпсувати відносини з західним партнером.

Аргумент-газета
„Ющенко під вибори заклав свою квартиру”. Кирило Джура. — Передвиборче шоу розпочалося.
„Чемпіонат кандидатів у президенти-2004”. Іван Головатий. — Щойно завершився чемпіонат Європи з футболу, як того ж дня розпочався чемпіонат в окремо взятій країні — Україні.
„Сендегу поважнаю, боляче, що з Андрієм Чорноволом по різні боки барикад”. За прямою лінією стежила Вероніка Савченко. — Пряма лінія з головою Львівської обласної ради Михайло Сендаком.
Автор , 07.07.2004 - 10:53
  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.