Поновлення: 21.07.2004 - 17:20
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

Зміна ПРП назви на „Нашу Україну” не була...

Tak napyshit kudy zertvuvaty koshty na pamiatnyk...

ПРПісти - молодці. Існування декількох партій...

Дивною є реакція керівництва НРУ та УНП на...

Щоби там не казали про Парубчака, але принаймні...

реклама


Найкращі фотографії

Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

Піар

Стартова сторінка львів'ян

 

    ОГЛЯД ПРЕСИ


Моніторинг львівської преси 03. 07. 2004
Поступ
postup.brama.com
„Світло буде за п’ять років”. Вікторія Прихід. ― Стовідсоткове освітлення обіцяють львівські господарники, якщо їм вдасться реалізувати „програму реконструкції зовнішнього освітлення Львова на 2005-2010 рр.”, яку вчора затвердив львівський міськвиконком.
„Коли „у сусіда хата горить”. Ірина Шутка. ― Учора за північ нашим сусідам полякам, що мешкають біля самого кордону, не спалось. Їм надокучав їдкий, задушливий дим, що йшов з української території. На території державного гірничо-хімічного підприємства „сірка” поблизу села Грушів Яворівського району Львівської області горіла сірка.
„Друге самогубство українця в Іраку”. Ростислав Коваль. ― Учора командир відділення підвозу роти матеріального забезпечення 6-ї Окремої механізованої бригади сержант Роман Гендзерський під час чергування в наряді в гуртожитку на території постійної дислокації українського миротворчого контингенту в Іраку вистрелив собі в голову із власної вогнепальної зброї. Попередній висновок ― самогубство.
„Велике об’єднання”. Є.Д. ― Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко підписали угоду про створення коаліції під назвою „Сила народу”.
„Нафтогазові недомовки”. Юлія Куринкіна. ― Після того, як нещодавно в Росії збільшили ставки мита на експорт нафти й природного газу, з’явилися й побоювання про те. що підвищать ціни на них. Зокрема самі нафтотрейдери розпочали говорити про доконечну потребу переглянути меморандум, який вони підписали з урядом місяць тому, і підвищити ціни.
„Прокуратура допитає усіх”. Юрій Тишкун. ― Генеральна прокуратура серйозно взялася за всіх українців, хоча б якось причетних до публікації статті у британській газеті „The Independent” про подробиці допитів міліціонерів, які стежили за Георгієм Гонгадзе.

Високий Замок
http://www.wz.lviv.ua
„Мер проти прокуратури”. Олександра Марченко. ― Міський голова Львова Любомир Буняк на останній сесії міської ради „наїхав” на прокуратуру. Він почав захищати екс-працівника мерії, яких сам звільнив близько півроку тому за службову недбалість. Це колишні начальник міського управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Петро коваль, його заступник Юрій Вавринюк та начальник відділу управління Юрій Зінченко.
„ Миколаївськими районом тепер керують два тезки”. Іван Фаріон. ― Після трьохмісячних роздумів Президент України призначив головою Миколаївської райдержадміністрації Ігора Куцака. У четвер, в кінці робочого дня, нового керівника представив місцевому активу губернатор області Олександр Сендега.
„Генпрокуратура жадає „криміналу”. Інна Пукіш. ― на появу у британській газеті „The Independent” матеріалів, які стосуються вбивства Георгія Гонгдзе і смерті важливого свідка у цій справі ― Ігора Гончарові, Генпрокуратура відреагувала порушенням кримінальної справи. За фактом розголошення даних досудового слідства, повідомила прес-служба прокуратури.
”Наші в Іраку: знову самогубство”. Дмитро Синяк. ― Розпочато розслідування за фактом смерті українського миротворця в Іраку Романа Гендзерського розпочато розслідування. Незадовго до смерті сержант написав рапорт, у якому висловив бажання залишитися в Іраку на другий термін і продовжити службу у складі 7-ї окремої механізованої бригади.

За вільну Україну
„Важковаговики” стартують завтра”. Андрій Ганус. ― Сьогодні офіційно стартувала кампанія з виборів Президента. Згідно з законом, кандидатів висуватимуть на президентське крісло з 4 по 27 липня. Політики не хочуть втрачати жодного дня агітації, тому вже завтра, першого ж дня висування, центральна виборча комісія отримає незалежні документи, щонайменше від чотирьох основних документів.
„Дим з Яворівської „Сірки” побачили у Польщі. О.С. ― 2 липня вночі на території Грушевської дільниці підземного виплавлювання сірки державно-хімічного підприємства „Сірка” сталася пожежа, дим від якої досяг навіть прикордонного польського села Гута-Кришталова.
„Перевізники об’їхали міську владу”. Ігор Гамрищак. ― 1 липня тариф на перевезення по місту зріс до однієї гривні. Перевізники не змогли дочекатися рішення виконкому Львівської міської ради і поступили так, як вважають за потрібне.
”Третє президенство Леоніда кучми: змагання за владу у парному розряді”. Володимир Синьоокий. ― Стара традиційна схема цього разу Леоніду Даниловичу не принесе успіху. Але хто сказав, що вона буде старою?
„Литвин прогнозує переворот”. Галина Левицька. У час, коли п’ята сесія верховної Ради завершила свою роботу, розпочинається активна фаза президентської виборчої кампанії. За словами голови Верховної Ради Володимира Литвина, „рано чи пізно Україна прийде до ідеї антиолігархічного перевороту, про що все частіше говорять українські і зарубіжні політики”.
„Дефіцитний бюджет ― у спадок?” Андрій Добромильський. ― Уряд Януковича повинен до 15 вересня розробити й подати на обговорення у Верховну Раду проект Державного бюджету України на наступний рік.
03.07.2004 - 14:44
  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.