Поновлення: 15.07.2004 - 14:26
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

Шановний VAB! Мені цінна дуже ваша думка,...

Оскільки Януковича підтримує Руський блок...

Парубчак там де гроші. Але жодна людина на...

Інформація щодо участі облдержадміністрації...

Шановний Володимире! Я просто нагадав офіційну...

реклама


Найкращі фотографії

Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

Піар

Стартова сторінка львів'ян

 

    ОГЛЯД ПРЕСИ


Моніторинг львівської преси 03.06.2004
Поступ
postup.brama.com
„Янукович, Радченко, Кірпа...” Геннадій Шипунов, — Уже незабаром, а саме в листопаді цього року, громадяни України знову можуть почути радісну обіцянку президента Леоніда Кучми, що в наступні п’ять років українці побачать іншого, нового президента. Однак йтиметься не про іншу фігуру глави держави, не про нову людину на цій посаді, а, як і 1999 року, про самого Леоніда Даниловича, який скористається „соломоновим” рішенням Конституційного Суду України, що магічно перетворив другий термін повноважень президента Кучми на перший.
„Ющенко знову перший”. Юрій Тишкун, — Лідер блоку „Наша Україна” Віктор Ющенко і чинний прем’єр Віктор Янукович досі мають шанс поборотися між собою за посаду президента.”
„Кірпа обігнав Януковича”, Роман Рак — Міністр транспорту Георгій Кірпа став другим, кого б обрали львів’яни президентом, якби вибори відбулися в кінці травня.
„Васильєв проти Тимошенко”. Ростислав Коваль. — Ген прокурор Геннадій Васильєв, коментуючи розгляд у парламенті питання про його відставку через недостатність розслідування „мукачівських подій”, заявив, що такими діями народні обранці намагаються перешкодити Генпрокуратурі заарештувати Юлію Тимошенко.
„Бензин став невиїзним”. Матильда Тиха. — Наприкінці минулого тижня Кабмін своєю постановою запровадив державне регулювання цін на нафтопродукти на внутрішньому ринку.

Експрес
„Що приховує Янукович?” Світлана Мартинець. — Колишні судимості бідного хлопця Вітьки Януковича з донецькой Малої Жуківки, а нині — кандидата у президенти України від влади прем’єр-міністра Віктора Федоровича Януковича не дають спокійно спати не лише його опонентам, але й простому люду.
„Уряд розкритикували в пух і прах”. — У 2003 році управління державними фінансами велося, фактично, в ручному режимі. Про це заявив у парламенті голова Рахункової палпти Валентин Симоненко під час слухання звіту уряду про виконання торішнього бюджету.

Львівська газета
http://www.gazeta.lviv.ua
„Урни під відеоконтролем”. Юрій Чорней. — На вибори президента грошей треба більше, ніж передбачено в бюджеті.
„Заступник мера Львова приховує правду”. Наталя Онисько. — Заступник мера Львова Василь Лозинський безпосередньо причетний так званої „справи Щендрика”.
„Трудовики” — за російську офіційну.” Ольга Ілюк. — Чи піде Тігіпко на вибори — тема й досі відкрита для розмови і спекуляцій. Наразі триває період домовленостей.
„Об’єкт великої політики”. Олег Базар, Сергій Смірнов. —Посада керівника уряду автоматично робить особу, яка її займає ключовою фігурою політикуму. Це в теорії. На практиці ж гарант наших із вами конституційних прав, навчений не надто приємним досвідом співжиття з прем’єром Павлом Лазаренком, зумів створити систему, в якій пост глави уряду є посадою суто технічною.
„Подешевшання не буде?” Уляна Куйдич. — Спостерігаючи за діями уряду щодо подолання нафтової кризи, так і хочеться сказати: пізно, якщо нирки відпали. Безперечно, рано чи пізно вся низка заходів призведе до довгоочікуваного зниження роздрібної ціни на бензин. Проте з’являються сумніви щодо цін на інші товари й послуги, які різко подорожчали у зв’язку з нафтовою кризою.
„Мін’юст „наїхав” на податкову”. У.К. — Міністерство юстиції виявило низку порушень Державною податковою адміністрацією законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Високий Замок
http://www.wz.lviv.ua
„Україні потрібна нова політична сила”. Юрій Туниця, член-кореспондент НАН України. — Створення Національно-екологічної партії України дозволить врахувати помилки і позитивні риси усіх попередніх ідеологій та вивести державу на шлях сталого розвитку.
„Спершу Тимошенко, а Мукачеве потім?”. Інна Пуків. — Генпрокуратура обіцяє вже найближчим часом надіслати у парламент подання щодо притягнення до кримінальної відповідальності Юлії Тимошенко. Про це заявив. Ген прокурор Геннадій Васильєв.
„Буря в каністрі”. Стефанія Маринич. — Уряд намагається подолати бензинову кризу.

Молода Галичина
http://www.molgal.com
„Сядемо до купоньки, постуляємо рейтинги...” Тереза Маєвська. —Кажуть, чесний ворог набагато цінніше надбання, аніж нечесний друг. А ще кажуть, що талант відрізнити одне від іншого дається не так уже й часто. Схоже на те, що Вікторові Ющенку з таким талантом трохи не пощастило — він досі не може розгледіти дулю в кишені Блоку Юлії Тимошенко.
„Чутки про ЄЕП дуже перебільшені”. Максим Проноза. — Схоже, Ялтинський квартет європейських президентів зіграв точнісінько так, як відомий квартет у байці Крилова. Жодних документів вони не підписали й доленосних рішень вони не прийняли.

За вільну Україну
http://www.zwu.lviv.ua
„Чи нагодуємо ми світ?” Андрій Добромильський. —Загострення конкуренції на світовому ринку зерна очікується у 2004-2005 маркетинговому році. Україна стане одним з головних чинників цього процесу.

Український шлях
„Велике прання Петра Симоненка”. Юрій Тітко. — Ще рік тому мало хто припускав, що, підійшовши до стартової лінії президентської компанії, КПУ їз своїм кандидатом виявиться не при ділі. Зрозуміло й те, що в самій партії ситуація далека від досконалої — там давно назріли серйозні конфлікти.

Україна і час
„Скільки бензину... в ковбасі?” Олександр Коцький. — Дванадцятий рік поспіль під акомпанемент невидимих диригентів сорок вісім мільйонів українців змушують співати відому з дитинства пісеньку з трохи осучасненим першим рядком”Запрягайте хлопці коней...”

Ратуша
„Бачать щілину — і пхають туди що завгодно”. Наталка Понуркевич. — Хто провокує освітян на незаконні методи боротьби?
„ А козачок-то — засланий!” Роман Онишкевич. — Дещо про „звитяги” ОУН в Україні та паяців від політики.

Суботня пошта
„Гудима попереджає: „Львівелектротранс” на порозі банкрутства”. Ірина Цицак. — Для забезпечення стабільної роботи ЛКП „Львівелектротанс” необхідно, щоб на лінії щоденно виходило 100 тролейбусів та 100 трамваїв, натомість виходить 75-80%.
„Львівські водії не задоволені якістю маршруток”. Олександр Горгут. — Схоже, що правило „чим вища ціна, тим краща якість” для пального не діє. Адже більшість опитаних „СП” водіїв незадоволені, як ціною, так і якістю бензину.
Автор , 03.06.2004 - 13:16
  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.