Поновлення: 06.07.2004 - 15:23
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

Не подивуюся якщо завтра всі проблеми у Писарчука...

пан Гудима краще б у свій виборчий округ...

Батюк злупив з Писарчука 14 штук зєлєні,...

Тараси! В мене на Сихові вода була 6 годин...

Ну не знаю, чому для Гудими перехід через...

реклама


Найкращі фотографіїВсі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

Піар

Стартова сторінка львів'ян

 

    ОГЛЯД ПРЕСИ


Моніторинг львівської преси 22. 05. 2004
Поступ
postup.brama.com
„Дешевої оренди не буде”. – Львівський міськвиконком має намір серйозно взятися за інвентаризацію власного майна з метою отримання від нього якнайбільшої користі. Першими, хто відчує на собі наслідки цієї ініціативи, будуть різноманітні громадські організації, які орендують у місті приміщення на пільгових умовах.
„Майно військових під контролем”. – Жодної земельної ділянки на баланс міста військові не передали, оскільки на цих ділянках є майно, яке вони реалізовують. Роблять вони це з порушеннями, адже відповідно до чинного законодавства, спершу земля має перейти в комунальну власність та стати товаром.
”Консорціумний бум”. – Не встиг Антимонопольний комітет дати добро на створення групи під кодовою назвою „Союз Пінчука-Ахметова”, як днями дозволив створити консорціум „Індустріальна група”, в який увійшли дві компанії, що перебувають у власності ІСД.

Високий Замок
http://www.wz.lviv.ua
„Останній дзвоник для Буняка”. – Попри кінець року, вчителі будуть продовжувати акції протесту. Свято останнього дзвоника львівські вчителі проведуть під стінами Львівської міськради. Вони вкотре проведуть акцію протесту проти невиплат боргів за 57 статею. Адже грошей для виплати вони так і не виділили.
„У ЄС трохи дорожче, зате надійніше”. – Після вступу Польщі до Євросоюзу ціни на більшість продуктів і промтоварів зросли. На думку експертів, це природна відповідь ринку, що реагує на політичні та організаційні трансформації.

За вільну Україну
http://www.zwu.lviv.ua
„Тільки для українців”. – Наша промисловість „начхала” на експорт і переорієнтувалася на внутрішнє споживання. За прогнозами експертів, зростання промисловості у 2004 році має становити 14-15 відсотків.
„Боргів щодо зарплати не меншає”. – Президент України вимагає від міністерств, керівників областей ліквідувати заборгованості із зарплати за попередні роки і попереджає про персональну відповідальність.
„Іракські „ війни українських нардепів”. – Фракції Комуністичної і Соціалістичної партій, блоку Блії Тимошенко вирішили знову заблокувати роботу парламенту після того, як Верховна Рада не підтримала їхню вимогу про виведення українських військовиків з Аравійської пустелі Пропрезидентські депутати позицію про виведення не підтримали.

Вечірня газета
„Європа не менш потрібна Україні, ніж навпаки”. – Розмова з головою постійної делегації України в Парламентській ансамблеї Ради Європи народний депутат Борис Олійник.
„Куди зник генерал Валерій Кравченко?”. – Чому з приводів матеріалів Кравченка, які той передав у верховну раду, мовчить опозиція? Де сховався український генерал?
„Ющенко та Тимошенко підставляють плече Бунякові”. – лідери „Нашої України” та БЮТ вирішили захистити міського голову від референдуму спільною заявою.
„Спи спокійно, Європо!” – Понад тисячу нелегалів хотіли потурбувати спокій Євросоюзу на ділянці Мукачівського прикордонного загону.
„Перший крок до визнання УПА?”. – Вперше голова уряду незалежної України запропонував урівняти у статусі ветеранів Великої Вітчизняної війни не лише вояків Радянської Армії, а й усіх українців, які воювали, зокрема в УПА,
22.05.2004 - 12:41
  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.