Поновлення: 20.07.2004 - 18:07
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

Tak napyshit kudy zertvuvaty koshty na pamiatnyk...

ПРПісти - молодці. Існування декількох партій...

Дивною є реакція керівництва НРУ та УНП на...

Щоби там не казали про Парубчака, але принаймні...

"РозсИкретЕмо" - пишеться зовсім...

реклама


Найкращі фотографії

Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

Піар

Стартова сторінка львів'ян

 

    ІНТЕРВ`Ю


Зеновій Сірик: Ми створили робочу атмосферу в сесійному залі
Розмова з секретарем Львівської міської ради

Стосунки між міським головою Львова Любомиром Буняком і дупутатами Львівської міської ради свого часу були досить напруженими. На Вашу думку, за останній час ситуація стабілізувалася?

Так. Справді, треба сказати, що стосунки за останні два роки встановилися стабільні, робочі й конструктивні. В першому році непорозуміння стосувались кадрових і політичних питань. Тепер же 90% питань, які розглядаються -звичайні робочі питання. Немає особливих дискусій, оскільки в основному йде приватизація землі. Раніше також не було якихось особливих непорозумінь - всі вони виникали в першу чергу через різні позиції з конкретних питань. Але різна позиція - вона й зараз є.

Які важливі питання вдалося вирішити на цій сесії міської ради?

Вважаю, що найголовніше - це те, що ми створили нормальну робочу атмосферу в сесійному залі. До плюсів треба віднести вирішення питання з Галицьким базаром. Всі попередні міські голови прагнули вирішити це питання, і нарешті в цій каденції воно зрушилося.

Зрештою, відновлений механізм аукціонів. Львів свого часу був першим містом, де почали проводитися аукціони, але потім вони якось потихеньку зникли. Проте практика показала, що аукціони - то є добра річ. Тільки нам теба навчитися дуже грамотно їх проводити. Вже очевидно, що на аукціонах не можна продавати оптом, не можна продавати швидко. Коли йде вал, зразу падає ціна, і останні ділянки йдуть практично за безцінь. Останній аукціон показав, що процес вже налагоджується. Плюс, що депутати дуже слідкують за цим процесом, встановлюють мінімальні ціни продажу.

Станом на 1 вересня на нашій інтернет-сторінці вже висітимуть всі ухвали і рішення Львівської міської ради з 1990 року. Потім ми більш детально їх класифікуємо, щоб можна було здійснювати пошук, як на сайті Верховної Ради.

Вперше в Україні ми відкрили “вікно”. Ще в цьому році плануємо підівчити персонал, який обслуговує його. Фактично персонал ми набрали, а його навчаання як такого не провели. Маємо домовленості з краківськими колегами: хочемо вивчити їхній досвід, подивитися, що в нас є недосконалого, що ми робимо не так. Адже в них таке “вікно” вже давно працює.

На жаль, не вирішили питання парків, хоча до цього часу вирішити його нікому не вдавалося.

До нинішнього дня не вдалося налагодити процедуру розгляду земельних питань. Над цим ще мусимо працювати. Управління ніби не нове - вже рік працює... Ми занадто багато часу тратимо на сесії на конкретні земельні питання, які спочатку йдуть без зауважень. Тільки потім виявляється, що є певні проблеми. Документи не повинні бути конче “зализані”, але у кожному документі повинні бути відображені всі проблематичні аспекти. В основній масі документи, які приходять в сесію, - “прилизані”, все добре, всі - за... А потім в сесійній залі виявляється, що не так усе добре. То виявляється, що державні чиновники до сесійного залу що робили? - Підписували, не дивлячись що роблять. Тому ця система мусить бути ще відлагоджена.

Ми не затвердили положення про спостережну раду за виконання проекту водопостачання і каналізації.. Так і не прийняли програми функціонування кінотеатрів у Львові. Не затвердили програму сприянню молодіжному будівництву Не затвердили також і програми житлового будівництва, ні земельної політики.

Після канікул розглянемо інформацію про надходження і наповнення міського бюджету податковою, управлінням комунального майна, яке відчужує майно, і управлінням природних ресурсів, яке продає землю. Сподіваємося, що нарешті приймемо план соціально-економічного і культурного розвитку міста до 2015 року, не затвердили програми приватизації комунального майна.

8 липня будемо слухати інформацію про використання майна ЛКП “Зелений Львів”. Є дуже багато майна, яке знаходиться в паркових зонах. Воно якимось чином відчужується, після чого його власники просять дозволу на реконструкцію, що є недопустимим в межах парку.


Депутати Львівської міської ради заслухали інформацію про проведення і результати референдуму щодо відставки міського голови Львова Любомира Буняка, прийнявши її до відома. Чи таке формулювання є підставою для відмови у проведенню референдуму?


Згідно з чинним законодавством, міська рада, якщо на це є підстави, розглядає питання про референдум на своєму засіданні і приймає рішення про проведення чи відмову проводити референдум.

Рада зібралася і заслухала інформацію про стан збору підписів. Коли вона почула, що фактично 80% підписів є недійсними, більше того, було сказано, що надійшов протест прокуратури щодо нелегітимності зборів, проведених ініціативною групою, то депутати зрозуміли, що нема підстав для розгляду даного питання.

Виявляється, що від початку проведеня референдуму пішло незаконним шляхом: зборами займається прокуратура, підписів нема - то й нема предмету розгляду.

Назвіть, будь ласка, точну кількість депутатських об’єднань у Львівській міській раді.

У міській раді фактично працює одне міжфракційне об’єднання “Наша Україна” у складі 52 депутатів, та 8 депутатських груп, у тому числі група “Наш Львів” - 31 депутат, група “Разом” - 5 депутатів та 6 територіальних депутатських груп - відповідно до кожного району. Окремо від усіх - позафракційних та позадепутатський депутат Іван Денькович.

З останніх переходів відбувся перехід депутата Заболотовського із фракції “Наша Україна” в групу “Разом”.

Назву трійку лідерів, які не відвідують сесію міської ради. Це депутат Шлапак (Інтермаркет), і два працівники Льввіської залізниці - Ткачук і Петрик. Ткачука вже нема півроку - він будує вокзал в Ужгороді.

Наостанок - де плануєте відпочивати під час канікул?

Вік мого молодшого сина  півтора року, тому я починаю з Шацьку. Це найбільша відстань, яку ми можемо подолати в такому віці.
05.07.2004 - 16:05
  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.