Поновлення: 13.07.2004 - 16:57
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

Шановний Oleh!Про так звані сходи села ви...

прихильнику Гудими - Прошу дивитись попередній...

Панові Ретвінському. Пане докторе, насамперед,...

гудима не тільки депутат по львову, він ще...

Пану Олегу! Гудимі пощастило в цьому окрузі....

реклама


Найкращі фотографії

Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

Піар

Стартова сторінка львів'ян

 

    ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА


Журналістка Молодої Галичини Ірена Тершак не влаштовувала стриптиз у Залізничному РВВС!
Сьогодні Львівський інтернет-сайт "Портал" http://www.portal.lviv.ua опублікував інформацію про те, що 28 травня о восьмій годині вечора до чергової частини Залізничного райвідділу міліції Львова звернулося подружжя львів’ян. Вони попросили правоохоронців захистити їх від невідомої жінки, що побила вікна їхнього помешкання на вулиці Садовій (район Кульпарківської) та погрожує їм розправою.

Працівники патрульно-постової служби міста, які прибули на місце надзвичайної події, стали очевидцями воістину театрального дійства. Потрощивши вікна чужої оселі, невідома дама навіть не думала втікати. Вона почала привселюдно винуватити власників квартири у зв’язках із кримінальним світом, натякаючи, що вони добре знали кримінального авторитета „Васю – Хіміка“ (застрілений у 1997 році біля готелю „Тустань“). Подружжя господарів намагалося пояснювати непроханій гості, що до жодної злочинної групи ані вони, ані їхня дитина не належать. Однак, спроби вгамувати пані були безуспішними, тож міліціонерам не залишалося нічого іншого, як доставити бешкетницю до райвідділу. У приміщенні чергової частини з’ясувалося, що затримана - журналіст одного із львівських видань, 32-річна Т. У райвідділі працівниця пера і диктофона продовжувала поводити себе агресивно. Коли ж правоохоронці спробували присоромити її, мовляв, негоже жінці, так себе поводити, затримана, намагаючись залишити по собі незабутнє враження, демонстративно роздяглася просто в приміщенні чергової частини. Міліціонерам довелося звернутися за допомогою до медиків, аби ескулапи вгамували некеровану жінку та об’єктивно оцінили її стан. Провівши огляд епатажної жіночки, лікарі констатували, що затримана перебуває у стані крайнього алкогольного сп’яніння, чим і пояснили її неадекватні вчинки. Зарази матеріали перевірки знаходяться в прокуратурі Залізничного району міста Львова.

Власну версію події висвітлив інтернет-сайт "Купол" http://cupol.brama.com )

Львівська міліція шукала під бюстгальтером журналістки… вибухівку

Після публікацій 20 і 27 травня у львівській газеті «Молода Галичина» результатів журналістського розслідування про стан справ на складах зберігання боєприпасів в околицях Львова, 28 травня співробітники міліції затримали автор статей, голову профспілки ЗМІ Львівщини Ірену Тершак. Як повідомила ForUmу сама журналістка, в Залізничному райвідділі співробітники міліції почали зривати з неї одяг, щоб обстежити на предмет наявності вибухонебезпечних речовин. Коли ж, при спробі зняти з неї бюстгальтер, обурена журналістка зафіксувала своє незадоволення ударом під око чергового майора, його підлеглі не полінувалися зірвати з журналістки навіть каблуки і, побивши, посадили її за грати. Керівники львівської міліції відпустили затриману тільки після того, як дізналися, що всю процедуру затримання і обшуку журналістка задокументувала на диктофон, а правозахисник Анатолій Комаров подав заяву про злочинні дії в міськпрокуратуру, облСБУ і РНБО (КуПол - а чому не в ООН?).
Купол , 02.06.2004 - 12:56
  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.