Поновлення: 15.04.2005 - 18:00
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС Зробити Домашньою сторінкою  Додати в Вибране
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

А що Рожнятовський до меблів має???

Чо на Рожнятовського накинулися, звірюки ...

Цікаво знати, кіко той Рожнятовський на меблях ...

А політика взагалі брудна річ, і кожен чесний ...

хотілосяб нагадати п. Рознятовському шо ...

реклама



Найкращі фотографії





Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

БукІнфо

Піар

Стартова сторінка львів'ян



 

    ТЕМА ДНЯ


Особливості християнсько-демократичної рибалки
Розпочавши підготовку до самостійної участі у парламентських та місцевих виборах 2006 року партія Християнсько-Демократичний союз України (ХДСУ), почала проводити серйозну кампанію із залучення у свої ряди нових членів, керуючись словами Христа: „І станете ви ловцями людей.” Хоча ця рибалка у християнських демократів переслідує зовсім інші цілі. У кожній партії, що поважає себе, повинні бути свої бренди. Люди, котрі вже самим своїм іменем, чи становищем у суспільстві можуть повести за собою сотні інших, або своєю фінансовою підтримкою, нададуть змогу партії міцніше стояти на ногах під час виборчих перегонів.

Тому не випадковим було повідомлення про те, що віце-ректор Українського Католицького Університету Мирослав Маринович та почесний консул Бразилії у Львові Петро Малех планують вступити в ХДС, розповсюджене сьогодні прес-службою ЛОО партії.

Пан Малех є генеральним директором ЗАТ „Львів-Петроль”, і його вірогідно зацікавило проходження у складі партії у міську або обласну ради, що надасть йому можливість вільнішого розвитку власного бізнесу. Компанію пану Малеху складе дружина, пані Леся Малех, директор готелю „Супутник”, якій було запропоноване місце „старшої” із жіночих питань в ХДС в одному районних осередків партії у Львові.

Прагнення пана Ружицького бачити у партії осіб знакових для Львівщини (і не тільки), є виправданим. Та зазвичай, у офіційних повідомленнях йдеться уже про доконаний факт присутності когось у тій чи іншій партії. Тому заяву ХДС про те, що до партії буцім-то готовий вступити віце-ректор Українського Католицького Університету Мирослав Маринович, можна вважати до певної міри спекулятивною. І не більше!

Прокоментувати заяву лідерів ЛОО ХДС ми попросили пана Мариновича та пана Антошевського, члена ХДС, директора Релігійно-інформаційної служби України, про якого також йшла мова у тому ж повідомленні прес-служби ЛОО ХДС.

За словами Мирослава Мариновича, повідомлення голови ЛОО ХДС Антона Ружицького, він сприйняв радше як запрошення на вступ до партії, за яке він йому дуже вдячний. Проте він не вступатиме до ХДС, скільки вважає себе позапартійною людиною.

Тарас Антошевський в свою чергу зазначив: „З 1997 року я був членом ХДПУ, коли ЛОО ХДПУ повним складом увійшла до Християнського Народного Союзу, на базі цього об'єднання і було створено нову партію Християнсько-демократичний союз. Я також ввійшов до цієї партію, оскільки вона близька мені за ідеологічними переконаннями. Але те, що є керівником РІСУ нічого спільного з діяльністю цієї партії не має. У партії я з 1997 року, а РІСУ створено аж в 2001 році, тому моє членство в партії не має жодного стосунку до моєї професійної діяльності.

Щодо того, що голова ЛОО ХДС Антон Ружицький сказав про можливий вступ до партії віце-ректора УКУ Мирослава Мариновича, то це дуже сумнівно. Я думаю, що він хоче залишатися позапартійною особою, і хоча ідеали християнської демократії йому близькі, вважаю, що він не має наміру вступати до ХДС. Проте, як на мене було б дуже непогано якби Мирослав Маринович став одним із ідеологів християнської демократії. А пан Малех уже є членом ХДС.”

Про перспективи християнсько-демократичного руху на Львівщині, пан Антошевський сказав, що обласний осередок, який є одним з найбільш чисельних має дуже багато конфліктів в середині самої організації, саме через ці конфлікти і часом невміле керівництво християнсько-демократична ідеологія, яка мала б користуватися чималою популярністю, не має серйозної підтримки. "Ідеологія хороша, але люди, які за нею стоять, дуже часто її дискредитують. Зараз наша партія має всі шанси потрапити і в мерію, і в облраду, але для того щоб успішно розвиватися в руслі християнської демократії членам партії просто необхідно знати свою ідеологію. Перспективи великі, але все буде залежати від того, хто стоятиме за цією ідеологією. На загал конфлікти в середовищі християнських демократів існували завжди, але вони реально не впливали на ситуацію в організації.”

P.S. На сьогодні Християнсько-Демократичний Союз налічує близько 3 тисяч членів і за останній місяць партія поповнилась на 217 чоловік.
Ковальчук Олександр , 08.04.2005 - 17:36
( 5 )
  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.