Поновлення: 26.07.2004 - 17:23
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

Стецьків тільки і мислять категоріями проектів...

Олег Тягнибок вкотре переконав мене, що він...

Кандидат в президенты приехал в Кременчугскую...

Неймовірно! На Східній Україні більшість...

Пане Галичанин, особисто для Вас повідомляю....

реклама


Найкращі фотографії





Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

Піар

Стартова сторінка львів'ян

 

    ТЕМА ДНЯ


Cоціал-демократи ще раз показали хто є господарем у середовищі провладних сил на Львівщині
Сесія Львівської обласної ради знову не відбулася. Таким чином Львівська облрада побиває всі мислимі рекорди, не працюючи вже понад півроку, відколи лідер фракції „Соціальна справедливість” Сергій Медведчук обрав бойкот сесії інструментом усунення свого політичного опонента Михайла Сендака від керма голови обласної ради.

Ми вже писали про те, що бездіяльність обласної ради приносить відчутні збитки жителям Львівщини. У 2004 році бюджет області недоотримає понад 8 млн. грн. тільки від приватизації комунального майна. А є ж іще втрати іншого ґатунку: постійні чвари і незгоди у Львівській облраді призводять до того, що у Києві на Львівщину дивляться як на область, яка не здатна вирішити свої внутрішні проблеми, не те що розпоряджатися великими бюджетними грішми. Тому Львівщина несе величезні втрати за рахунок недоотримання дотацій з Центру. А це значно більші суми, ніж ті, що можна отримати за рахунок місцевої приватизації.

Для віднайдення способів врегулювання проблеми 9 -11 червня на Львівщині працювала робоча група Верховної Ради України з питань вивчення суспільно-політичної ситуації у Львівській області на чолі із головою Комітету ВРУ з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Анатолій Матвієнком. Після зустрічі керівника Львівського обласного представництва блоку „Наша Україна” Петра Олійника з членами комісії Матвієнка, політрадою блоку було прийнято рішення щодо ситуації в облраді. Ним політрада рекомендувала голові обласної ради протягом трьох днів оголосити про скликання пленарного засідання сесії обласної ради. ”Наша Україна” також висловила готовність іти на компроміс, порекомендувавши своїй фракції в облраді розглянути можливість перегляду принципу формування комісій обласної ради з урахуванням інтересів усіх існуючих фракцій. Однак „НУ” ні за що не погоджується на відставку Михайла Сендака, а „Соціальна Справедливість” і „Ділова Львівщина”, танцюючи під дудку Сергія Медведчука, повторили, що намірені бойкотувати сесію доки Сендак не піде у відставку.

Очевидно, що найбільш дискомфортно почуває себе за даних умов „Ділова Львівщина” у якій зібралися в основному державні службовці. З одного боку якось незручно весь час слідувати у фарватері есдеків і зберігати при цьому пристойний вираз обличчя, а з іншого боку – обміління обласного бюджету стосується державних службовців безпосередньо, не залишаючи їм можливості ні для повноцінної праці, ні – що гірше – для заробітку. Ось чому аграрії, підрахувавши, що за сприяння їхньої партії до обласної ради пройшло 15 депутатів, вирішили зруйнувати „Ділову Львівщину” і на її уламках створити фракцію НАПУ. Вони навіть передбачали, що фракція НАПУ може стати власником своєрідної „золотої акції”, утворюючи ситуативні союзи залежно від ситуації – або з „НУ”, або із „СС”.

Сьогодні на сесії облради мало відбутися оприлюднення інформації про створення депутатської фракції Народної Аграрної партії України. Звичайно ж, 16 депутатів-аграріїв пообіцяли Михайлові Сендаку, що – кров з носа – прийдуть на сесію. Проте соціал-демократи вже вкотре показали хто є господарем у середовищі провладних сил. Не знаю чи довго есдеки пояснювали аграріям що саме вони думають про усі їхні плани, але аграрії зрозуміли правильно. Сьогодні пленарне засідання сесії Львівської облради не змогло розпочатися через відсутність кворуму: у залі зібралося лише 33 із 81 депутати. Група депутатів Львівської облради скерувала сьогодні на ім’я голови Львівської облради Михайла Сендака лист-заяву, в якому викладено причини, з огляду на які вони буцімто не можуть взяти участь у роботі сьогоднішнього засідання сесії Львівської облради. Вони вважають, що проекти рішень сесії підготовлено з порушеннями регламенту, сесія не підготовлена, порядок денний та проекти рішень остаточно не узгоджені.
Джа , 29.06.2004 - 17:11
( 1 )
  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.