Поновлення: 04.06.2004 - 18:38
ГОЛОВНА АРХІВ КОНТАКТИ ГОСТЬОВА ПРО НАС
 

ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ

НОВИНИ

АНАЛІТИКА

ІНТЕРВ`Ю

ОГЛЯД ПРЕСИ

НАШІ В ДІАСПОРІ

ЦИТАTИ

ЧУТКИ

ПОЛІТИЧНА ХРЕНІКА

ТЕМА ДНЯ

ПЕРСОНАЛІЇ

РАЙОНИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАШІ ВІДЗИВИ

А нука підніміть руки ті, кому Сирцов нападлив....

Дуже прошу Вас, шановні журналісти, зберігати...

Скунси як правило так "пахнуть", але вони...

стаття Романа мені дуже сподобалася тільки...

Коли бачу Сирцова, згадую чудове російське...

реклама


Найкращі фотографії

Всі новини України в одній стрічці

Поступ

КУПОЛ

Піар

Стартова сторінка львів'ян

 

    ТЕМА ДНЯ


Справжня причина блокування Антибуняківського референдуму з боку „Нашої України та БЮТ
Відозва Ющенко і Тимошенко до членів партій, котрі входять у їхні блоки із закликом не ініціювати та не підтримувати позачергових виборів Львівського міського голови підбадьорила Буняка настільки, що той без перешкод і майже без зволікань зареєстрував першу ініціативну групу для збору підписів на підтримку референдуму.

Як зауважив голова незалежної профспілки працівників освіти Львова п. Андрій Соколов, „після заяви голови представництва „НУ” на Львівщині Петра Олійника та спільної заяви Віктора Ющенка і Юлії Тимошенко, Банякові духу прибавилося, тому що сформувалося враження нібито провідні політичні партії Львова виступають проти референдуму”. Проте насправді рішенню Політради „НУ” у Львівській області було доволі неоднозначним і аж ніяк не категоричним і за змістом нагадувало радше пораду, ніж жорстку вимогу.

Рішення Політради „НУ” у Львівській області складається з двох частин. По-перше, прийнято заяву із засудженням дій Любомира Буняка, і по-друге ― заяву про те, що „НУ” до президентських виборів не братиме участі у референдумі. Більше того, більшість членів Політради зійшлися на тому, щоб не втручатися у цей процес, але й не брати активну участь у ньому, а, наприклад, НРУ був за недовіру Бунякові і то різко. Тобто ситуація була неоднозначна, - робить висновок п. Андрій Соколов, який був присутнім на тому засіданні Політради „НУ”.

У чому ж полягає справжня причина блокування Антибуняківського референдуму з боку „Нашої України та БЮТ, адже рідко хто із львівських представників блоків Ющенка і Тимошенко не піддавав різкій критиці діяльність львівського мера, то чому ж, наприклад, не погодитися з пропозицією народного депутата України, голови ЛКО НРУ Ярослава Кендзьора і не провести референдум з приводу відставки Любомира Буняка одночасно з президентськими виборами?

Офіційна версія представництв Ющенка і Тимошенко з цього приводу гласить, що (цитую дослівно):
„...в такій області, як Львівська діючому режиму дуже потрібно створити конфлікти, протистояння.
Цих причин є багато, але ми окреслимо основні:
1. В області де мешканці сповідують демократію та любов до Батьківщини потрібно дестабілізувати ситуацію започаткувавши позачергові вибори міського голови Львова створивши фактор „Мукачево”.
2. Перевести проблеми з площини Владний Режим ― люди (фактор бюджету, вирішення вчительських проблем, централізованих капвкладень) в конфлікт між опозиційними силами ― це очевидно”.
Як бачимо, попри те, що текст написано трохи плутано і ніби-то не цілком тверезою людиною – головна думка зрозуміла: вибори можуть призвести до конфлікту всередині опозиційних сил.

А якого роду може бути цей конфлікт і чим він буде зумовлений дізнаємося з інтерв’ю народного депутата України Олега Тягнибока: „Якщо відбуватимуться дострокові вибори міського голови Львова, в “Нашій Україні” буде розкол. Стратегічно нам не вигідно проводити зараз ці вибори. “Наша Україна” не зуміє зійтись на єдиному кандидаті. Нам потрібно виграти президентські вибори”. А на запитання журналіста „ Чи багато львівських „нашоукраїнців”, мають мерські амбіції?”, - народний депутат відповів: „ З десяток назбирається”.
Джа , 22.05.2004 - 13:15
  ГОЛОВНААРХІВКОНТАКТИГОСТЬОВАПРО НАС
© Vgolos.lviv.ua. Використання матеріалів з обов'язковим посиланням.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.
Редакція також не несе відповідальності за істинність інформації,
наведеної в нередакційних матеріалах.