Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Нацполіція Києва затримала та депортувала до Туреччини "злодія в законі" (ВІДЕО)

Субота, 18 Березень, 2017 - 07:41

Злочинець координував діяльність квартирних крадіїв та залучав до протиправної діяльності молодь Оперативники Головного управління Нацполіції Києва затримали "злодія у законі" Джоні Хатчапурідзе, який "кришував" квартирних крадіїв.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

В Україні 42-річний чоловік на прізвисько "Джоні Кутаїський", який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення тяжких злочинів, мав намір установити свій вплив на кримінальні процеси як у столиці, так і в інших регіонах. "Злодій, який перебував на території України з 2016 року, у столиці займався вирішенням організаційних питань, зокрема координував діяльність квартирних крадіїв та залучав до протиправної діяльності молодь.

Крім того, у Києві він зустрічався із представниками злочинного середовища найвищої ланки та у його обов?язки входила організація та проведення так званих "злодійських сходок", - розповів начальник ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко. За інформацією оперативників, Хатчапурідзе був коронований у 1998 році у Москві. У минулому неодноразово притягався до відповідальності за тяжкі та особливо тяжкі злочини, скоєні на території Грузії та Російської Федерації.

Востаннє він був засуджений у Грузії на 23 роки позбавлення волі за збут наркотиків, з яких відбув 8 років, а у 2016 році був звільнений за амністією.