Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Тернополянин шукає верблюда для навколосвітньої подорожі

Середа, 9 Квітень, 2014 - 01:30

Мандрівник із Тернополя Іван Онисько шукає верблюда для навколосвітньої подорожі.

«Перший етап полягає у тому, щоб знайти верблюда і точно визначитись, чи я це буду робити. Я повинен зрозуміти, чи зживусь із цією твариною, і наскільки добре. Адже досі на верблюді я навіть не катався», - розповів 24-річний Іван Онисько в інтерв’ю місцевому виданню «20 хвилин». 

На сьогодні, каже Іван, таких мандрівок ще ніхто не робив. Великі мандрівки – були, а ось навколосвітні – ні. Утім, він переконаний, що це – реально.

«Наприклад, група казахів промандрували на верблюдах до кордонів з Австрією, через Угорщину. Це було років десять тому. Після поїздки вони заявляли, що хочуть зробити навколосвітню подорож. Тож, думаю, якщо люди, які робили велику мандрівку, заявляли про це – значить, це реально. Крім того, очолював ту експедицію директор великого національного парку і музею в Казахстані. Тобто людина, яка здатна аналізувати. Я з ними, до слова, хотів сконтактуватись. Але поки що зворотного зв’язку нема», - розповів він.

Цікавився Іван і тим, де можна знайти верблюда. Верблюдів розводять і поближче до нас  в Ставропольському краї Росії. «Як мені повідомили, торік верблюд коштував близько п’яти тисячі доларів. Наразі у мене такий грошей нема. Але те, де дістати гроші – це не проблема. Це завдання», - додав Іван.