Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У США туристів після інавгурації Трампа стало менше

Вівторок, 14 Лютий, 2017 - 01:31

Після інавгурації 45-го президента США Дональда Трампа рівень зацікавленості у відвідуванні США різко знизився щонайменше в 94 країнах світу. Це не стосується Росії і Куби.

Про це свідчать дані дослідження порталу Hooper.

В середньому, зацікавленість у поїздці у США знизилася на 17%, якщо порівнювати показники за 3 тижні до інавгурації і через 2 тижні після неї.

За аналогічний період 2016 року зацікавленість туристів у подорожі в США знизилася на 1,7%, що доводить: падіння цього року є більш ніж просто сезонним спадом.

Hooper досліджує запити на авіаквитки в США в різних пошукових системах, оскільки саме покупка або перевірка цін на квитки є першою ознакою зацікавленості туриста у відвідуванні тієї чи іншої країни. Музеї і визначні пам'ятки шукають набагато пізніше, ніж авіаквитки.

Якщо аналізувати спад по містах, то найбільше постраждав Сан-Франциско, Каліфорнія. Кількість запитів на перельоти в аеропорт цього міста знизилося на 33% в порівнянні з показниками до інавгурації Трампа.

За ним розмістилися Балтимор, Лас-Вегас, Лос-Анджелес і Даллас, рівень інтересу до яких впав більш ніж на 20%.

При цьому в Росії і на Кубі різко збільшилася кількість запитів в пошукових системах, які присвячені придбанню авіаквитків в США. Після інавгурації Трампа воно виросло на 88%.

У 7 країнах, внесених до списку імміграційної заборони Трампа, пошук інформації про перельоти в США знизився на 33%, хоча Hooper не отримує даних з Ємену, а також має обмежений доступ до інформації про пошукові запити в Сомалі, Сирії та Лівії. Тому реальна картина в цих країнах може відрізнятися від отриманого в ході дослідження результату.

Висновки Hooper грунтуються на даних майже 3,5 мільярда запитів по маршруту перельоту в цьому напрямку, які надійшли після нового року. Зі 122 країн, за якими був проведений аналіз, падіння інтересу до поїздок в США відбулося в 94 державах.