Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Президент Туреччини прибуде в Київ

Четвер, 5 Жовтень, 2017 - 22:57

Президент Республіки Туреччина Реджеп Тайїп Ердоган здійснить офіційний візит до України 9 жовтня 2017 року для участі у шостому засіданні Стратегічної ради високого рівня Туреччини та України.

Передає УНН з посиланням на прес-службу турецького президента.

"На засіданні ради, яка відбудеться 9 жовтня в Києві, президент Ердоган та президент України Петро Порошенко будуть обговорювати двосторонні та регіональні питання", - зазначили в прес-службі.

Президент Р.Ердоган зустрінеться з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм та прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, а також прийматиме представників турецької громади в Україні.

Також в прес-службі зазначили, що під час візиту будуть обговорюватися нові засоби співпраці для подальшого поглиблення стратегічних партнерських відносин Туреччини та України, в цьому напрямку будуть підписані документи та протоколи.

Крім того, президенти обміняються думками про кримську проблему, повідомили в прес-службі.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко у межах участі у роботі 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН обговорив стратегічне партнерство із Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом.