Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Держдеп США уник офіційного підтвердження можливої зустрічі Трампа і Путіна сьогодні

П'ятниця, 10 Листопад, 2017 - 05:42

Державний департамент США досі уникає офіційного підтвердження про домовленість з російською стороною щодо зустрічі президента Трампа з російським лідером Путіним у В'єтнамі.

З відповідною заявою виступила в четвер під час брифінгу в Вашингтоні речниця зовнішньополітичного відомства США Хезер Науерт, передає Укрінформ.

"Багато людей запитували про держсекретаря Тілерсона й президента (Трампа ? ред.), чи зустрічатимуться вони з президентом Росії Володимиром Путіним. Тож, дозвольте мені просто нагадати, що якби це й відбулося ? а ми не маємо жодних анонсів про такі зустрічі, оскільки це не було частиною офіційного графіка ? то питання, яке нас цікавить в цій розмові, це пошук можливостей для нових зон припинення вогню (в Сирії ? ред.)", - зауважила Науерт під час відповідей на запитання щодо сирійського врегулювання.

Нагадаємо, зустріч президентів США і Росії може відбутися в п'ятницю, 10 листопада у В'єтнамі, де обидва лідери перебуватимуть для участі в Економічному форумі лідерів Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва. Глава Білого дому, який зараз здійснює тривале азіатське турне, вже висловив сподівання про переговори з Путіним. Це спонукало його радників і дипломатів розділитися в оцінках щодо доцільності такої зустрічі для США.