Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

7-річна дівчинка попросилася на роботу в Google і отримала відповідь

П'ятниця, 17 Лютий, 2017 - 23:59

7-річна дівчинка з міста Херефорд (Британія) Хлоя Бріджуотер написала зворушливий лист в компанію Google з проханням взяти її на роботу.

І вже через 4 дні, незважаючи на відстань 8400 км між Британією і Каліфорнією, де знаходиться центральний офіс Google, дівчинка отримала відповідь від генерального директора компанії Сундара Пічаї, пише Yahoo.

Приводом для листа стала її розмова з батьком Енді, в якому він розповів про місце роботи його мрії. Він показав дівчинці кілька фотографій з яскравого офісу Google, і вона вирішила, що теж хоче там працювати, тому тато порадив їй написати листа.

Хлоя написала, що дуже любить роботів і комп'ютери, і вчителі в школі її хвалять. Вона відразу вказала, що не вимагає взяти її на роботу зараз, але дуже хотіла б потрапити в Google, коли підросте.

Також вона написала, що ще хоче працювати на шоколадній фабриці і стати олімпійською плавчихою, бо ходить в басейн двічі на тиждень.

В кінці листа Хлоя зізналася, що до цього в своєму житті писала тільки один лист, і він був адресовано Дідові Морозу.

У відповідь гендиректор Google подякував дівчинці і сказав, що якщо вона буде наполегливо йти до своєї мрії, то у неї все вийде. Крім того, він попросив її надіслати резюме в Google після закінчення школи.