Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Раді нардепи заблокували трибуну через питання про призначення аудитора НАБУ

Вівторок, 21 Березень, 2017 - 11:05
Верховна Рада приступила до розгляду питання про призначення аудитора НАБУ, трибуна заблокована.

Верховна Рада приступила до розгляду питання про призначення аудитора НАБУ, трибуна заблокована.

Про це повідомляє канал «112 Україна».

Спочатку проектом постанови 5771 пропонувалося призначити на зазначений пост американця Роберта Сторча. Пізніше у Раді був представлений другий кандидат, британець Найджел Браун. Його кандидатуру в ході засідання запропонував голова фракції «Блоку Петра Порошенко» (БПП) Ігор Гринів. Голова Антикорупційного комітету Єгор Соболєв заявив, що Брауна «намагаються зробити об'єктом для маніпуляцій».

У ході рейтингового голосування 27 лютого Сторча підтримали 76 депутатів, Брауна – 205. Оскільки кандидатура Брауна не набрала 226 голосів, проект постанови був відправлений на доопрацювання.

Згідно із законодавством, щорічно проводиться незалежна оцінка (аудит) ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро (НАБУ). Аудит проводить комісія зовнішнього контролю у складі трьох осіб, яких щорічно повинні визначати президент України, ВР і Кабінет міністрів. Член комісії повинен мати значний досвід роботи в органах попереднього розслідування, прокуратури, судах, закордоном або у міжнародних організаціях, а також володіти необхідними знаннями та навичками для проведення аудиту.

 

«Вголос»