Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Києві презентували спільну кінострічку Олеся Саніна та володаря трьох Оскарів – Марка Гарріса (ВІДЕО)

П'ятниця, 17 Лютий, 2017 - 07:51

У Києві 16 лютого презентували документальний фільм \"Переломний момент: Війна за демократію в Україні\". Над стрічкою працювали відомий український режисер Олесь Санін та володар трьох премій \"Оскар\", американський документаліст Марк Джонатан Гарріс.

Крізь призму героїв кінострічка розповідає про Революцію гідності та війну на сході України, зокрема про вихід з оточення під Іловайськом та оборону Донецького аеропорту, інформує 5 канал.

За час роботи над фільмом було записано більше 80 інтерв\'ю з активістами Майдану та ветеранами АТО, й зафільмовано майже 600 годин робочого кіноматеріалу.

Зйомки обійшлися у понад 300 тисяч доларів. Стрічку покажуть на центральних телеканалах України 20 лютого ? до третьої річниці Революції Гідності.

\" Нехай це будуть фільми, репортажі журналістів, все це потрібно нести людям, щоб вони знали правду, бачили різні погляди. Це виховує, це спрямовує на боротьбу і вселяє віру\", ? каже герой фільму Всеволод Стеблюк.

\"Неймовірна честь та подарунок долі працювати з Марком Гаррісом, з усією нашою американською групою і з усіма іншими. І, перш за все, попробувати розкрити через наших героїв, які сидять поруч, розказати світові, що з нами сталося і як ми живемо та далі збираємося жити\", ? розповідає режисер фільму Олесь Санін.