Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Анджеліна Джолі вирішила знову всиновити дитину

Неділя, 5 Лютий, 2017 - 20:13

Анджеліна Джолі, яка за роки життя з Бредом Піттом народила трьох біологічними і трьох всиновлених дітей, бажає збільшити свою сім\'ю.

Анджеліна Джолі, як повідомляли західні ЗМІ раніше, вже хотіла усиновити дитину, але Бред був проти, заявивши, що їм достатньо і тих, які у них є, пише Телеграф.

Це нібито і стало однією з причин сімейного кризи. Тепер, коли шлюб Джолі і Пітта практично завершено, Джолі хоче якомога болючіше вжалити чоловіка, продемонструвавши, що вона самостійно може приймати такі рішення.

\"Анджеліна давно планувала таємно усиновити дитину, і навіть приготувала всі відповідні документи. Бред знав про її наміри, тому що вони обговорювали це, ще коли в їхньому шлюбі все було безхмарно. Вони навіть сварилися з цього приводу ? Бред наполягав, що їхня сім\'я і так повна, але Джолі відчайдушно хотіла ще одну дитину\", ? розповів інсайдер виданню In Touch.

Варто відзначити, що Бред Пітт вважає, що ще одна дитина стане причиною проблем в спілкуванні Анджеліни з дітьми. Нібито їм і так не вистачає уваги матері, і з новою дитиною все тільки ускладниться.