Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Адель отримала від американської академії звукозапису Оскари у трьох номінаціях (ВІДЕО)

Понеділок, 13 Лютий, 2017 - 07:33

Адель обійшла Бейонсе за кількістю нагород на церемонії Греммі-2017. Співачки змагалися в трьох головних номінаціях: \"Запис року\", \"Альбом року\" і \"Пісня року\".

Британська виконавиця отримала музичний \"Оскар\" у всіх цих номінаціях за пісню \"Hello\" і свій альбом \"25\". Також Адель отримала нагороду в номінації \"Кращий поп-альбом з вокалом\".

Про це повідомляє офіційний Twitter Американської академії звукозапису, яка присуджує статуетки.

До того ж британка цього вечора удостоїлася заспівати номер пам\'яті Джорджа Майкла. Вона виконала пісню \"Fastlove\", при цьому, на початку запнулася і від досади розплакалася.

До 59-церемонії Греммі у Бейонсе було 20 статуеток, а у Адель лише десять. В цьому році Бейонсе стала найкращою в номінації \"Кращий сучасний альбом\" (за альбом \"Lemonade\").

Втім, на публіку Адель і Беойосе ніякого змагання не виносили. Британка навіть заявила, що хотіла б, щоб Бейонсе була її матір\'ю, на що у відповідь американка промовила із залу \"Я тебе люблю\".

Переможна мова Адель була настільки емоційною і вдячною, що вона змусила плакати мало не весь зал. Багато слів вона сказала саме своєю \"суперниці\" Бейонсе, а також зізналася в любові чоловіка і сина.

.@Adele is now the first person to win Record Of The Year, Album Of The Year, and Song Of The Year twice #GRAMMYs pic.twitter.com/ITcLiWvxXi

? Recording Academy (@RecordingAcad) 13 лютого 2017 р.