Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Трамп уже розірвав важливу торговельну угоду США

Понеділок, 23 Січень, 2017 - 20:28

У свій перший робочий день новий очільник Білого дому мільярдер Дональд Трамп підписав розпорядження про вихід Сполучених Штатів із Транстихоокеанського партнерства.

Про це інформує Reuters.

Як відомо, розірвання угоди, що, на думку Трампа, шкодить американським робітникам і виробництву, було однією із обіцянок передвиборчої компанії нового президента США.

Відповідне рішення стане сигналом для демократів та лідерів країн всього світу, що риторика Трампа зі слів перетворюється в дію.

Угода про зону вільної торгівлі з країнами Тихоокеанського співтовариства поки ще не ухвалена Конгресом. Тож вихід із партнерства не матиме реального впливу на економіку США, однак це стане сигналом у перспективах розвитку торгівлі під керівництвом Трампа.

Серед переваг партнерства називають наявність дешевих продуктів та зростання добробуту американців, з іншого боку, американці втрачають через це свої робочі місця.

Додамо, що Тихоокеанське Партнерство є торговельною угодою між дванадцятьма країнами Тихоокеанського регіону, які об'єднались для впровадження зони вільної торгівлі між країнами-учасницями задля розширення ринків збуту та підвищення конкуренції із Китаєм.