Вхід|Реєстрація

Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Христопродавці

Понеділок, 12 Травень, 2014 - 13:30

Чомусь не пролунало на весь світ не сприйняття неподобства, що сталося у храмах захопленого «россиянами» Криму.  

 Нові загарбники перевершили татаро-монголів, гітлерівців та інших бандитів, бо грабували християнські святині. Щоправда, Московський патріархат відмовився від цих дій, але факт є закономірним. Особливо це стало зрозумілим після того, як у Донецьку «зелены человечеки» захопили офіс Червоного Хреста. Такого зухвальства не дозволяли собі і фашисти. А ці найманці у нової Росії зривали у заручників натільні хрестики. Нахабство? Ні, сам Сатана керував ними.

У диких лісах до Уралу народ, що жив там, називав себе «русскими». Це єдиний у світі етнос, що означався прикметником. Всі інші мали власні назви: француз, англієць, американець, українець, австралієць, тощо. А ці примкнули до русів. Порівняймо: русич, русин. А тут «русский». Подібний, але не такий. Тільки, мабуть, найбільш грамотний серед усіх розбійницьких отаманів назвав своїх підлеглих «россиянами». Але це не змінило суті нації. Як була загарбницькою, так і залишилася. Андрій Боголюбський украв в України у 1179 році ікону, яку тепер величають Володимирською. А це ж якихось 700 з лишком років. І їй поклоняються «боголюбські». Кажуть, що Сталін у 1941 році біля Спаських воріт Кремля поставив ікону Володимирської богоматері, щоб воїни, які йшли на фронт, поклонялися їй. Вірив він, недовчений семінарист, у Божу силу української святині. Але переможцем у війні з гітлерівською Німеччиною назвав «русский» народ. Хоча Прапор Перемоги над рейхстагом підняв українець сумчанин Олексій Берест.

Мабуть, найбільш особливо слово, винесене у заголовок, стосується «русской» інтелігенції, яка підтримала агресію Росії проти України. Ці недоумки з ученими званнями «виконали» християнську заповідь «Люби ближнього як самого себе». Дає себе на всю силу знати атеїстичне виховання як складова комуністичного світогляду.

З особливою силою примітивне виховання нових «русских» виявилося 10 травня цього року, коли на блок-посту нові фашисти розстріляли чотирьох українців через вітання «Слава Україні!».

Ідеологія путінізму тепер модно рашизму, і являє собою відображення у свідомості суспільного буття «россиян». А воно просте христопродавство.